Vissza a kereséshez

NEOFARM SRL

AktívÁFA-regisztrált

NEOFARM SRL este o companie înființată în anul 1991 cu sediul în municipiul Sibiu. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 1.587.621 lei și un profit net de 213.064 lei cu 2 angajați.Automatikusan generált összefoglaló nyilvános ANAF/ONRC adatokból

CUI: 783336 · Pénzügyi egészség

Helyezés 2025: Sibiu #2633CAEN 4773 #1476

Általános információk

NévNEOFARM SRL
CUI783336
CégjegyzékszámJ1991001111323
CímStr. CĂLŢUN, 14, Municipiul Sibiu, Sibiu
Fő CAEN-kód4773
Engedélyezett CAEN-kódok212046184727477347744775
Bejegyzés dátuma29/07/1991
AdóhatóságAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Sibiu
JogformaSRL
Tulajdoni formaPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Weboldal

Ez az Ön cége? Igényelje a weboldalát, és szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt!

Igényelje cége weboldalát, szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt, és hivatalos linkkel jelenjen meg Google-keresés helyett.

Weboldal igénylése

Igényléskor ingyen jár

Ellenőrzött jelvényCookie-hozzájárulásANPC (SAL) jelvényAI-láthatósági ellenőrzés
Keresés Google-on
Forrás: ONRC (data.gov.ro) · frissítve 2026. szeptember 29.

Igazgatók és törvényes képviselők

Forrás: ONRC
NICOLAE ADRIANadministrator
NICOLAE MARIAadministrator

ÁFA

ÁFA-körbe bejelentkezett

ONRC-státusz

Funcțiune

Állapot

Aktív adózó

Osztott ÁFA

Nem alkalmaz osztott ÁFA-fizetést

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

1,59 M RON

vs 1,52 M RON

≈ 315 E €

Profit net (2025)

213 E RON

vs 131 E RON

≈ 42,3 E €

Capitaluri proprii (2025)

277 E RON

vs 477 E RON

≈ 54,9 E €

Angajați (2025)

2
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
1 587 621
≈ 315 E €
213 064
≈ 42,3 E €
2
2024
1 516 000
≈ 305 E €
131 055
≈ 26,3 E €
2
2023
1 460 346
≈ 295 E €
159 167
≈ 32,2 E €
2
2022
1 324 491
≈ 269 E €
123 435
≈ 25 E €
2
2021
1 280 812
≈ 260 E €
114 507
≈ 23,3 E €
2
2020
1 351 883
≈ 279 E €
144 418
≈ 29,9 E €
2
2019
1 208 940
≈ 255 E €
162 089
≈ 34,2 E €
2
2018
1 177 813
≈ 253 E €
145 887
≈ 31,3 E €
2
2017
1 212 264
≈ 265 E €
127 402
≈ 27,9 E €
2
2016
1 124 235
≈ 250 E €
115 575
≈ 25,7 E €
2
2015
1 043 209
≈ 235 E €
101 574
≈ 22,9 E €
3
2014
1 171 063
≈ 263 E €
118 934
≈ 26,8 E €
3
2013
1 418 091
≈ 321 E €
159 398
≈ 36,1 E €
3
2012
1 301 987
≈ 292 E €
192 755
≈ 43,3 E €
3

Forrás: ANAF bilanț · frissítve 2026. szeptember 16. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Pénzügyi mutatók 2025

Nettó profitmarzs

13,4%

Sajáttőke-arányos megtérülés (ROE)

77%

Likviditási mutató

1,51

Eszközforgási sebesség

2,07

Árbevétel / alkalmazott

794 E RON

Teljes többéves elemzés, Altman Z′, trendek és értékelés → Pénzügyi egészségPro

Istoric

ÁFA-időszakok

EttőlEddigRészletek
1993-09-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma NEOFARM SRL după CUI?

Cauți CUI 783336. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru NEOFARM SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru NEOFARM SRL?

Datele de facturare sunt denumirea NEOFARM SRL, CUI 783336, nr. Reg. Com. J1991001111323, sediu Municipiul Sibiu, Sibiu.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are NEOFARM SRL în 2025?

NEOFARM SRL (CUI 783336) a avut o marjă de profit net de 13,4% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).