Vissza a kereséshez

SANPET SERV SRL

AktívÁFA-regisztrált

SANPET SERV SRL este o firmă înființată în anul 1995 cu sediul în satul Bârsana, județul Maramureș. În anul 2025, compania a înregistrat o cifră de afaceri de 21.043.774 lei și un profit net de 2.816.567 lei cu 11 angajați.Automatikusan generált összefoglaló nyilvános ANAF/ONRC adatokból

CUI: 7715746 · Pénzügyi egészség

Helyezés 2025: Maramureș #218CAEN 4120 #314

Általános információk

NévSANPET SERV SRL
CUI7715746
CégjegyzékszámJ1995000886246
Cím1043, Sat Bârsana, Comuna Bârsana, Maramureş
Fő CAEN-kód4100
Bejegyzés dátuma31/08/1995
AdóhatóságUnitatea Fiscală Municipală Sighetu Marmatiei
JogformaSRL
Tulajdoni formaPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Weboldal

Ez az Ön cége? Igényelje a weboldalát, és szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt!

Igényelje cége weboldalát, szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt, és hivatalos linkkel jelenjen meg Google-keresés helyett.

Weboldal igénylése

Igényléskor ingyen jár

Ellenőrzött jelvényCookie-hozzájárulásANPC (SAL) jelvényAI-láthatósági ellenőrzés
Keresés Google-on
Forrás: ONRC (data.gov.ro) · frissítve 2026. szeptember 29.

Igazgatók és törvényes képviselők

Forrás: ONRC
BÂRSAN IOANadministrator

ÁFA

ÁFA-körbe bejelentkezett

ONRC-státusz

Funcțiune

Állapot

Aktív adózó

Osztott ÁFA

Nem alkalmaz osztott ÁFA-fizetést

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

21 M RON

vs 14,5 M RON

≈ 4,18 M €

Profit net (2025)

2,82 M RON

vs 547 E RON

≈ 559 E €

Capitaluri proprii (2025)

4,72 M RON

vs 1,91 M RON

≈ 938 E €

Angajați (2025)

11
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
21 043 774
≈ 4,18 M €
2 816 567
≈ 559 E €
11
2024
14 487 827
≈ 2,91 M €
547 210
≈ 110 E €
12
2023
3 280 862
≈ 663 E €
330 564
≈ 66,8 E €
12
2022
6 728 520
≈ 1,36 M €
872 189
≈ 177 E €
15
2021
3 437 149
≈ 699 E €
54 456
≈ 11,1 E €
12
2020
1 480 243
≈ 306 E €
54 279
≈ 11,2 E €
5
2019
616 273
≈ 130 E €
4520
≈ 953 €
—
2018
530 501
≈ 114 E €
149 242
≈ 32,1 E €
14
2017
484 784
≈ 106 E €
65 888
≈ 14,4 E €
8
2016
306 774
≈ 68,3 E €
154 485
≈ 34,4 E €
5
2015
163 216
≈ 36,7 E €
6332
≈ 1,42 E €
8
2014
70 270
≈ 15,8 E €
-43 020
≈ -9,68 E €
9
2013
217 012
≈ 49,1 E €
116 709
≈ 26,4 E €
10
2012
200 883
≈ 45,1 E €
56 934
≈ 12,8 E €
10

Forrás: ANAF bilanț · frissítve 2026. szeptember 16. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Pénzügyi mutatók 2025

Nettó profitmarzs

13,4%

Sajáttőke-arányos megtérülés (ROE)

59,6%

Likviditási mutató

1,94

Eszközforgási sebesség

2,64

Árbevétel / alkalmazott

1,91 M RON

Teljes többéves elemzés, Altman Z′, trendek és értékelés → Pénzügyi egészségPro

Istoric

ÁFA-időszakok

EttőlEddigRészletek
2017-03-01—
1997-12-012012-02-06Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata la cererea persoanei impozabile, potrivit dispozitiilor din Legea nr.571/2003 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare

Întrebări frecvente

Cum verific firma SANPET SERV SRL după CUI?

Cauți CUI 7715746. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru SANPET SERV SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru SANPET SERV SRL?

Datele de facturare sunt denumirea SANPET SERV SRL, CUI 7715746, nr. Reg. Com. J1995000886246, sediu Sat Bârsana, Comuna Bârsana, Maramureş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are SANPET SERV SRL în 2025?

SANPET SERV SRL (CUI 7715746) a avut o marjă de profit net de 13,4% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).