Vissza a kereséshez

ANDANTE COMIMPEX SRL

Aktív

ANDANTE COMIMPEX SRL este o companie înființată în anul 1995 cu sediul în municipiul Vulcan, județul Hunedoara. Activitatea principală este de tip bar și alte activități de servire a băuturilor.Automatikusan generált összefoglaló nyilvános ANAF/ONRC adatokból

CUI: 7350070 · Pénzügyi egészség

Helyezés 2025: Hunedoara #5707CAEN 5630 #4393

Általános információk

NévANDANTE COMIMPEX SRL
CUI7350070
CégjegyzékszámJ1995000186205
CímStr. COROESTI, 10, Municipiul Vulcan, Hunedoara
Fő CAEN-kód5630
Engedélyezett CAEN-kódok47825630682093299531
Bejegyzés dátuma24/03/1995
AdóhatóságUnitatea Fiscală Municipală Petroşani
JogformaSRL
Tulajdoni formaPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Weboldal

Ez az Ön cége? Igényelje a weboldalát, és szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt!

Igényelje cége weboldalát, szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt, és hivatalos linkkel jelenjen meg Google-keresés helyett.

Weboldal igénylése

Igényléskor ingyen jár

Ellenőrzött jelvényCookie-hozzájárulásANPC (SAL) jelvényAI-láthatósági ellenőrzés
Keresés Google-on
Forrás: ONRC (data.gov.ro) · frissítve 2026. október 21.

Igazgatók és törvényes képviselők

Forrás: ONRC
ANGHEL DĂNUŢadministrator

ÁFA

Nem ÁFA-alany

ONRC-státusz

Funcțiune

Állapot

Aktív adózó

Osztott ÁFA

Nem alkalmaz osztott ÁFA-fizetést

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

174 E RON

vs 188 E RON

≈ 34,5 E €

Profit net (2025)

23,4 E RON

vs 15,1 E RON

≈ 4,64 E €

Capitaluri proprii (2025)

35,8 E RON

vs 32,4 E RON

≈ 7,11 E €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
173 868
≈ 34,5 E €
23 394
≈ 4,64 E €
1
2024
188 380
≈ 37,9 E €
15 122
≈ 3,04 E €
1
2023
187 999
≈ 38 E €
-6069
≈ -1,23 E €
2
2022
153 115
≈ 31 E €
13 128
≈ 2,66 E €
2
2021
157 860
≈ 32,1 E €
26 794
≈ 5,45 E €
1
2020
106 191
≈ 22 E €
8975
≈ 1,86 E €
1
2019
142 708
≈ 30,1 E €
5694
≈ 1,2 E €
2
2018
132 150
≈ 28,4 E €
8643
≈ 1,86 E €
1
2017
105 381
≈ 23,1 E €
-4212
≈ -922 €
2
2016
95 313
≈ 21,2 E €
5469
≈ 1,22 E €
1
2015
112 650
≈ 25,3 E €
13 525
≈ 3,04 E €
2
2014
89 448
≈ 20,1 E €
205
≈ 46,1 €
1
2013
80 877
≈ 18,3 E €
5197
≈ 1,18 E €
2
2012
83 185
≈ 18,7 E €
-1547
≈ -347 €
2

Forrás: ANAF bilanț · frissítve 2026. szeptember 16. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Pénzügyi mutatók 2025

Nettó profitmarzs

13,5%

Sajáttőke-arányos megtérülés (ROE)

65,3%

Likviditási mutató

4,31

Eszközforgási sebesség

3,98

Árbevétel / alkalmazott

174 E RON

Teljes többéves elemzés, Altman Z′, trendek és értékelés → Pénzügyi egészségPro

Istoric

ÁFA-időszakok

EttőlEddigRészletek
1999-02-012002-07-31Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata la cererea persoanei impozabile, potrivit dispozitiilor din Legea nr.571/2003 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare

Întrebări frecvente

Cum verific firma ANDANTE COMIMPEX SRL după CUI?

Cauți CUI 7350070. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru ANDANTE COMIMPEX SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru ANDANTE COMIMPEX SRL?

Datele de facturare sunt denumirea ANDANTE COMIMPEX SRL, CUI 7350070, nr. Reg. Com. J1995000186205, sediu Municipiul Vulcan, Hunedoara.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are ANDANTE COMIMPEX SRL în 2025?

ANDANTE COMIMPEX SRL (CUI 7350070) a avut o marjă de profit net de 13,5% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).