Vissza a kereséshez

UNICOM-SOCIETATE COOPERATIVĂ MEŞTEŞUGĂREASCĂ

AktívÁFA-regisztrált

UNICOM-SOCIETATE COOPERATIVĂ MEŞTEŞUGĂREASCĂ este o entitate din Suceava înființată în anul 2005. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 2.236.644 lei și un profit net de 158.406 lei cu 14 angajați.Automatikusan generált összefoglaló nyilvános ANAF/ONRC adatokból

CUI: 725114 · Pénzügyi egészség

Helyezés 2025: Suceava #2376CAEN 4712 #498

Általános információk

NévUNICOM-SOCIETATE COOPERATIVĂ MEŞTEŞUGĂREASCĂ
CUI725114
CégjegyzékszámC2005000061337
CímStr. NICOLAE BĂLCESCU, 1, Municipiul Suceava, Suceava
Fő CAEN-kód4712
Bejegyzés dátuma13/09/2005
AdóhatóságAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Suceava
JogformaSC
Tulajdoni formaPROPR.COOPERATISTA-COOPERATIVE MESTESUGARESTI
Weboldal

Ez az Ön cége? Igényelje a weboldalát, és szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt!

Igényelje cége weboldalát, szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt, és hivatalos linkkel jelenjen meg Google-keresés helyett.

Weboldal igénylése

Igényléskor ingyen jár

Ellenőrzött jelvényCookie-hozzájárulásANPC (SAL) jelvényAI-láthatósági ellenőrzés
Keresés Google-on
Forrás: ONRC (data.gov.ro) · frissítve 2026. október 21.

Igazgatók és törvényes képviselők

Forrás: ONRC

ÁFA

ÁFA-körbe bejelentkezett

ONRC-státusz

Funcțiune

Állapot

Aktív adózó

Osztott ÁFA

Nem alkalmaz osztott ÁFA-fizetést

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

2,24 M RON

vs 2,15 M RON

≈ 444 E €

Profit net (2025)

158 E RON

vs 184 E RON

≈ 31,4 E €

Capitaluri proprii (2025)

1,93 M RON

vs 1,84 M RON

≈ 383 E €

Angajați (2025)

14
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
2 236 644
≈ 444 E €
158 406
≈ 31,4 E €
14
2024
2 152 185
≈ 433 E €
183 535
≈ 36,9 E €
16
2023
2 177 370
≈ 440 E €
158 559
≈ 32,1 E €
18
2022
2 072 035
≈ 420 E €
88 131
≈ 17,9 E €
20
2021
2 013 250
≈ 409 E €
348 837
≈ 70,9 E €
20
2020
1 880 573
≈ 389 E €
204 943
≈ 42,4 E €
23
2019
2 042 891
≈ 431 E €
60 606
≈ 12,8 E €
25
2018
1 901 028
≈ 409 E €
83 817
≈ 18 E €
25
2017
1 748 217
≈ 383 E €
19 854
≈ 4,35 E €
25
2016
1 663 405
≈ 370 E €
7046
≈ 1,57 E €
25
2015
1 724 740
≈ 388 E €
42 508
≈ 9,56 E €
26
2014
1 730 978
≈ 389 E €
343
≈ 77,2 €
—
2013
1 771 668
≈ 401 E €
10 040
≈ 2,27 E €
28
2012
1 633 996
≈ 367 E €
5766
≈ 1,29 E €
28

Forrás: ANAF bilanț · frissítve 2026. szeptember 16. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Pénzügyi mutatók 2025

Nettó profitmarzs

7,1%

Sajáttőke-arányos megtérülés (ROE)

8,2%

Likviditási mutató

3,47

Eszközforgási sebesség

0,91

Árbevétel / alkalmazott

160 E RON

Teljes többéves elemzés, Altman Z′, trendek és értékelés → Pénzügyi egészségPro

Istoric

ÁFA-időszakok

EttőlEddigRészletek
1993-07-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma UNICOM-SOCIETATE COOPERATIVĂ MEŞTEŞUGĂREASCĂ după CUI?

Cauți CUI 725114. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru UNICOM-SOCIETATE COOPERATIVĂ MEŞTEŞUGĂREASCĂ: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru UNICOM-SOCIETATE COOPERATIVĂ MEŞTEŞUGĂREASCĂ?

Datele de facturare sunt denumirea UNICOM-SOCIETATE COOPERATIVĂ MEŞTEŞUGĂREASCĂ, CUI 725114, nr. Reg. Com. C2005000061337, sediu Municipiul Suceava, Suceava.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are UNICOM-SOCIETATE COOPERATIVĂ MEŞTEŞUGĂREASCĂ în 2025?

UNICOM-SOCIETATE COOPERATIVĂ MEŞTEŞUGĂREASCĂ (CUI 725114) a avut o marjă de profit net de 7,1% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).