CALCARUL SA
CALCARUL SA are sediul în sat Pojorâta, Comuna Pojorâta, Suceava și a fost înființată în anul 1995. În anul 2024, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 141.112.676 lei și un profit net de 12.344.121 lei cu 302 angajați.Automatikusan generált összefoglaló nyilvános ANAF/ONRC adatokból
CUI: 7220224 · Pénzügyi egészség
Helyezés 2025: Suceava #43CAEN 0811 #4
Általános információk
Ez az Ön cége? Igényelje a weboldalát, és szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt!
Igényelje cége weboldalát, szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt, és hivatalos linkkel jelenjen meg Google-keresés helyett.
Igényléskor ingyen jár
Igazgatók és törvényes képviselők
Forrás: ONRCÁFA
ÁFA-körbe bejelentkezett
ONRC-státusz
Trimitere în judecată
Állapot
Aktív adózó
Osztott ÁFA
Nem alkalmaz osztott ÁFA-fizetést
Date Financiare
Cifră afaceri (2025)
106 M RON
≈ 21,1 M €
Profit net (2025)
7,76 M RON
≈ 1,54 M €
Capitaluri proprii (2025)
80,5 M RON
≈ 16 M €
Angajați (2025)
| An | Cifră afaceri | Profit net | Ang. |
|---|---|---|---|
| 2025 | 106 190 911 ≈ 21,1 M € | 7 757 197 ≈ 1,54 M € | 304 |
| 2024 | 141 112 676 ≈ 28,4 M € | 12 344 121 ≈ 2,48 M € | 302 |
| 2023 | 104 416 205 ≈ 21,1 M € | 10 085 219 ≈ 2,04 M € | 307 |
| 2022 | 93 168 296 ≈ 18,9 M € | 10 889 404 ≈ 2,21 M € | 292 |
| 2021 | 103 673 133 ≈ 21,1 M € | 10 587 013 ≈ 2,15 M € | 258 |
| 2020 | 95 415 817 ≈ 19,7 M € | 16 068 543 ≈ 3,32 M € | 298 |
| 2019 | 82 201 316 ≈ 17,3 M € | 10 121 690 ≈ 2,13 M € | 256 |
| 2018 | 51 639 134 ≈ 11,1 M € | 3 020 806 ≈ 649 E € | 238 |
| 2017 | 36 131 393 ≈ 7,91 M € | 2 713 846 ≈ 594 E € | 244 |
| 2016 | 53 239 094 ≈ 11,9 M € | 8 467 820 ≈ 1,89 M € | 287 |
| 2015 | 56 996 168 ≈ 12,8 M € | 6 595 323 ≈ 1,48 M € | 284 |
| 2014 | 60 174 815 ≈ 13,5 M € | 8 576 283 ≈ 1,93 M € | 256 |
| 2013 | 47 300 641 ≈ 10,7 M € | 4 501 141 ≈ 1,02 M € | 258 |
| 2012 | 37 674 983 ≈ 8,45 M € | 3 415 195 ≈ 766 E € | 234 |
Forrás: ANAF bilanț · frissítve 2026. szeptember 16. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR
Pénzügyi mutatók 2025
Nettó profitmarzs
7,3%
Sajáttőke-arányos megtérülés (ROE)
9,6%
Likviditási mutató
1,09
Eszközforgási sebesség
0,75
Árbevétel / alkalmazott
349 E RON
Istoric
Vezi și
Firme similare cu același CAEN
Azonos cím
Közös ügyvezetővel rendelkező cégek
- ADMINISTRAŢIA PIEŢELOR SUCEAVA S.A.
Közös ügyvezető: CODĂU STELIAN
- CODEXPERT OFFICE SRL
Közös ügyvezető: CODĂU STELIAN
- COMAT SA
Közös ügyvezető: CODĂU STELIAN
- CONSIR SA
Közös ügyvezető: CODĂU STELIAN
- FOR HEALTHY DEVELOPMENT S.R.L.
Közös ügyvezető: TROAŞE ANDREI
- HIDROTERRA SA
Közös ügyvezető: CODĂU STELIAN
- ALCOOSTAR SRL
Közös ügyvezető: CODĂU STELIAN
- ANGEL CONSULTING SRL
Közös ügyvezető: CODĂU STELIAN
ÁFA-időszakok
| Ettől | Eddig | Részletek |
|---|---|---|
| 1995-04-19 | — |
Întrebări frecvente
Cum verific firma CALCARUL SA după CUI?
Cauți CUI 7220224. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru CALCARUL SA: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.
Care sunt datele de facturare pentru CALCARUL SA?
Datele de facturare sunt denumirea CALCARUL SA, CUI 7220224, nr. Reg. Com. J1995000413332, sediu Sat Pojorâta, Comuna Pojorâta, Suceava.
DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?
Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.
Ce marjă de profit net are CALCARUL SA în 2025?
CALCARUL SA (CUI 7220224) a avut o marjă de profit net de 7,3% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).