Vissza a kereséshez

FIRST BANK S.A.

Radiată

CUI: 7025592 · Pénzügyi egészség

Általános információk

NévFIRST BANK S.A.
CUI7025592
CégjegyzékszámJ40/1441/1995
CímŞos. NICOLAE TITULESCU, 29-31, Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti
Fő CAEN-kód6419
Bejegyzés dátuma27/02/1995
AdóhatóságDirecţia Generală de Administrare a Marilor Contribuabili
JogformaSA
Tulajdoni formaPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON SI STRAIN
Weboldal

Ez az Ön cége? Igényelje a weboldalát, és szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt!

Igényelje cége weboldalát, szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt, és hivatalos linkkel jelenjen meg Google-keresés helyett.

Weboldal igénylése

Igényléskor ingyen jár

Ellenőrzött jelvényCookie-hozzájárulásANPC (SAL) jelvényAI-láthatósági ellenőrzés
Keresés Google-on
Forrás: ONRC (data.gov.ro) · frissítve 2026. október 21.

Igazgatók és törvényes képviselők

Forrás: ONRC
P*********** H******** C****** H*******administrator
B******** G*******administrator
J******* C**** I****** J***administrator
A***** A*********administrator
S**** D************administrator
T********** L******administrator
H******** C****** H******* P***********administrator
E** A********administrator
P***** P***reprezentant al persoanei juridice
M**** I**********reprezentant al persoanei juridice

ÁFA

Nem ÁFA-alany

ONRC-státusz

Radiată

Állapot

Aktív adózó

Osztott ÁFA

Nem alkalmaz osztott ÁFA-fizetést

Date Financiare

Venituri totale (2024)

1,25 Mrd RON

vs 1,25 Mrd RON

≈ 251 M €

Profit net (2024)

410 M RON

vs 8,33 Mrd RON

≈ 82,5 M €

Capitaluri proprii (2024)

99,2 E RON

vs 3,96 M RON

≈ 19,9 E €

Angajați (2024)

-100 746 244
AnVenituri totaleProfit netAng.
2024
1 246 879 638
≈ 251 M €
410 255 990
≈ 82,5 M €
-100 746 244
2023
1 246 879 638
≈ 252 M €
8 326 660 700
≈ 1,68 Mrd €
57 015 558
2022
1 246 879 638
≈ 253 M €
9 902 425 157
≈ 2,01 Mrd €
58 053 981
2021
1 246 879 638
≈ 253 M €
44 419 409
≈ 9,03 M €
0
2020
1 246 879 638
≈ 258 M €
-82 912 556
≈ -17,1 M €
0
2019
1 246 647 198
≈ 263 M €
21 652 420
≈ 4,56 M €
0
2025Erre az évre nem nyújtott be mérleget (ANAF által megerősítve).
2018Erre az évre nem nyújtott be mérleget (ANAF által megerősítve).

Forrás: ANAF bilanț · frissítve 2026. július 9. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Pénzügyi mutatók 2024

Nettó profitmarzs

394,3%

Sajáttőke-arányos megtérülés (ROE)

413.402%

Likviditási mutató

—

Eszközforgási sebesség

0,02

Árbevétel / alkalmazott

-1,03 RON

Teljes többéves elemzés, Altman Z′, trendek és értékelés → Pénzügyi egészségPro

Istoric

ÁFA-időszakok

EttőlEddigRészletek
2001-09-012025-10-31Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata la cererea persoanei impozabile, potrivit dispozitiilor din Legea nr.227/2015 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare

Întrebări frecvente

Cum verific firma FIRST BANK S.A. după CUI?

Cauți CUI 7025592. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru FIRST BANK S.A.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru FIRST BANK S.A.?

Datele de facturare sunt denumirea FIRST BANK S.A., CUI 7025592, nr. Reg. Com. J40/1441/1995, sediu Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are FIRST BANK S.A. în 2024?

FIRST BANK S.A. (CUI 7025592) a avut o marjă de profit net de 394,3% în 2024, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).