Vissza a kereséshez

PELNI M.C.IMPEX SRL

Aktív

PELNI M.C.IMPEX SRL este o companie înființată în anul 1994 cu sediul în satul Sânpetru, județul Brașov. Activitatea principală este clasificată la codul CAEN 4321 pentru lucrări de instalații electrice.Automatikusan generált összefoglaló nyilvános ANAF/ONRC adatokból

CUI: 6837680 · Pénzügyi egészség

Helyezés 2025: Brașov #20737CAEN 4321 #6711

Általános információk

NévPELNI M.C.IMPEX SRL
CUI6837680
CégjegyzékszámJ1994004217089
CímMERCUR, 33, Sat Sânpetru, Comuna Sânpetru, Braşov
Fő CAEN-kód8009
Engedélyezett CAEN-kódok43218020
Bejegyzés dátuma29/12/1994
AdóhatóságAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Braşov
JogformaSRL
Tulajdoni formaPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Weboldal

Ez az Ön cége? Igényelje a weboldalát, és szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt!

Igényelje cége weboldalát, szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt, és hivatalos linkkel jelenjen meg Google-keresés helyett.

Weboldal igénylése

Igényléskor ingyen jár

Ellenőrzött jelvényCookie-hozzájárulásANPC (SAL) jelvényAI-láthatósági ellenőrzés
Keresés Google-on
Forrás: ONRC (data.gov.ro) · frissítve 2026. október 21.

Igazgatók és törvényes képviselők

Forrás: ONRC
SIMION NECULAIadministrator

ÁFA

Nem ÁFA-alany

ONRC-státusz

Funcțiune

Állapot

Aktív adózó

Osztott ÁFA

Nem alkalmaz osztott ÁFA-fizetést

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

60,9 E RON

vs 78,4 E RON

≈ 12,1 E €

Profit net (2025)

11,7 E RON

vs 16,4 E RON

≈ 2,33 E €

Capitaluri proprii (2025)

15,1 E RON

vs 20,3 E RON

≈ 2,99 E €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
60 922
≈ 12,1 E €
11 716
≈ 2,33 E €
1
2024
78 407
≈ 15,8 E €
16 448
≈ 3,31 E €
1
2023
62 720
≈ 12,7 E €
18 477
≈ 3,74 E €
1
2022
77 745
≈ 15,8 E €
19 323
≈ 3,92 E €
1
2021
89 078
≈ 18,1 E €
24 755
≈ 5,03 E €
1
2020
84 671
≈ 17,5 E €
19 705
≈ 4,07 E €
1
2019
60 282
≈ 12,7 E €
-13 959
≈ -2,94 E €
1
2018
79 883
≈ 17,2 E €
12 815
≈ 2,75 E €
1
2017
51 445
≈ 11,3 E €
159
≈ 34,8 €
0
2016
100 883
≈ 22,5 E €
49 912
≈ 11,1 E €
1
2015
35 720
≈ 8,04 E €
6984
≈ 1,57 E €
1
2014
27 960
≈ 6,29 E €
-19 989
≈ -4,5 E €
3
2013
70 856
≈ 16 E €
16 548
≈ 3,74 E €
4
2012
42 888
≈ 9,62 E €
-2165
≈ -486 €
3

Forrás: ANAF bilanț · frissítve 2026. szeptember 16. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Pénzügyi mutatók 2025

Nettó profitmarzs

19,2%

Sajáttőke-arányos megtérülés (ROE)

77,8%

Likviditási mutató

3,14

Eszközforgási sebesség

2,76

Árbevétel / alkalmazott

60,9 E RON

Teljes többéves elemzés, Altman Z′, trendek és értékelés → Pénzügyi egészségPro

Istoric

ÁFA-időszakok

EttőlEddigRészletek
1998-01-012011-01-31Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata la cererea persoanei impozabile, potrivit dispozitiilor din Legea nr.571/2003 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare

Întrebări frecvente

Cum verific firma PELNI M.C.IMPEX SRL după CUI?

Cauți CUI 6837680. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru PELNI M.C.IMPEX SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru PELNI M.C.IMPEX SRL?

Datele de facturare sunt denumirea PELNI M.C.IMPEX SRL, CUI 6837680, nr. Reg. Com. J1994004217089, sediu Sat Sânpetru, Comuna Sânpetru, Braşov.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are PELNI M.C.IMPEX SRL în 2025?

PELNI M.C.IMPEX SRL (CUI 6837680) a avut o marjă de profit net de 19,2% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).