Vissza a kereséshez

SARMIS SA

AktívÁFA-regisztrált

SARMIS SA este o companie înființată în anul 1991 cu sediul în municipiul Zalău. În anul 2025 cifra de afaceri a fost de 2.533.607 lei și profitul net a fost de 1.047.257 lei cu 10 angajați.Automatikusan generált összefoglaló nyilvános ANAF/ONRC adatokból

CUI: 679026 · Pénzügyi egészség

Helyezés 2025: Sălaj #695CAEN 6820 #1223

Általános információk

NévSARMIS SA
CUI679026
CégjegyzékszámJ1991000026316
CímMIHAI VITEAZU, 18, Municipiul Zalău, Sălaj
Fő CAEN-kód6820
Bejegyzés dátuma04/03/1991
AdóhatóságAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Sălaj
JogformaSA
Tulajdoni formaPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Weboldal

Ez az Ön cége? Igényelje a weboldalát, és szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt!

Igényelje cége weboldalát, szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt, és hivatalos linkkel jelenjen meg Google-keresés helyett.

Weboldal igénylése

Igényléskor ingyen jár

Ellenőrzött jelvényCookie-hozzájárulásANPC (SAL) jelvényAI-láthatósági ellenőrzés
Keresés Google-on
Forrás: ONRC (data.gov.ro) · frissítve 2026. október 21.

Igazgatók és törvényes képviselők

Forrás: ONRC

ÁFA

ÁFA-körbe bejelentkezett

ONRC-státusz

Funcțiune

Állapot

Aktív adózó

Osztott ÁFA

Nem alkalmaz osztott ÁFA-fizetést

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

2,53 M RON

vs 2,43 M RON

≈ 503 E €

Profit net (2025)

1,05 M RON

vs 169 E RON

≈ 208 E €

Capitaluri proprii (2025)

10,4 M RON

vs 9,54 M RON

≈ 2,07 M €

Angajați (2025)

10
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
2 533 607
≈ 503 E €
1 047 257
≈ 208 E €
10
2024
2 431 314
≈ 489 E €
168 875
≈ 33,9 E €
10
2023
2 271 850
≈ 459 E €
220 380
≈ 44,6 E €
10
2022
2 268 310
≈ 460 E €
143 558
≈ 29,1 E €
10
2021
2 137 861
≈ 434 E €
564 801
≈ 115 E €
11
2020
1 844 547
≈ 381 E €
-129 547
≈ -26,8 E €
11
2019
1 957 373
≈ 412 E €
251 968
≈ 53,1 E €
12
2018
2 021 521
≈ 434 E €
349 004
≈ 75 E €
11
2017
2 032 745
≈ 445 E €
169 096
≈ 37 E €
13
2016
3 289 741
≈ 733 E €
278 472
≈ 62 E €
24
2015
3 466 375
≈ 780 E €
168 953
≈ 38 E €
26
2014
3 581 062
≈ 806 E €
116 372
≈ 26,2 E €
28
2013
5 060 453
≈ 1,15 M €
99 400
≈ 22,5 E €
32
2012
5 576 222
≈ 1,25 M €
247 965
≈ 55,6 E €
36

Forrás: ANAF bilanț · frissítve 2026. szeptember 16. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Pénzügyi mutatók 2025

Nettó profitmarzs

41,3%

Sajáttőke-arányos megtérülés (ROE)

10%

Likviditási mutató

8,23

Eszközforgási sebesség

0,23

Árbevétel / alkalmazott

253 E RON

Teljes többéves elemzés, Altman Z′, trendek és értékelés → Pénzügyi egészségPro

Istoric

ÁFA-időszakok

EttőlEddigRészletek
1993-11-29—

Întrebări frecvente

Cum verific firma SARMIS SA după CUI?

Cauți CUI 679026. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru SARMIS SA: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru SARMIS SA?

Datele de facturare sunt denumirea SARMIS SA, CUI 679026, nr. Reg. Com. J1991000026316, sediu Municipiul Zalău, Sălaj.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are SARMIS SA în 2025?

SARMIS SA (CUI 679026) a avut o marjă de profit net de 41,3% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).