Vissza a kereséshez

MURESAN-COM SRL

Aktív

MURESAN-COM SRL este o companie înființată în anul 1991 cu sediul în municipiul Zalău, Sălaj. În anul 2024, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 6000 lei și un profit net de 274 lei.Automatikusan generált összefoglaló nyilvános ANAF/ONRC adatokból

CUI: 676453 · Pénzügyi egészség

Helyezés 2025: Sălaj #6374CAEN 4711 #32507

Általános információk

NévMURESAN-COM SRL
CUI676453
CégjegyzékszámJ1991000745314
CímTUDOR VLADIMIRESCU, Municipiul Zalău, Sălaj
Fő CAEN-kód4711
Bejegyzés dátuma09/12/1991
AdóhatóságAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Sălaj
JogformaSRL
Tulajdoni formaPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Weboldal

Ez az Ön cége? Igényelje a weboldalát, és szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt!

Igényelje cége weboldalát, szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt, és hivatalos linkkel jelenjen meg Google-keresés helyett.

Weboldal igénylése

Igényléskor ingyen jár

Ellenőrzött jelvényCookie-hozzájárulásANPC (SAL) jelvényAI-láthatósági ellenőrzés
Keresés Google-on
Forrás: ONRC (data.gov.ro) · frissítve 2026. szeptember 29.

Igazgatók és törvényes képviselők

Forrás: ONRC

ÁFA

Nem ÁFA-alany

ONRC-státusz

Funcțiune

Állapot

Aktív adózó

Osztott ÁFA

Nem alkalmaz osztott ÁFA-fizetést

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

4,5 E RON

vs 6 E RON

≈ 893 €

Profit net (2025)

-6,59 E RON

vs 274 RON

≈ -1,31 E €

Capitaluri proprii (2025)

72,3 E RON

vs 78,9 E RON

≈ 14,3 E €

Angajați (2025)

0
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
4500
≈ 893 €
-6594
≈ -1,31 E €
0
2024
6000
≈ 1,21 E €
274
≈ 55,1 €
—
2023
6000
≈ 1,21 E €
687
≈ 139 €
—
2022
12 000
≈ 2,43 E €
9190
≈ 1,86 E €
—
2021
12 000
≈ 2,44 E €
10 075
≈ 2,05 E €
—
2020
15 000
≈ 3,1 E €
5161
≈ 1,07 E €
0
2019
9000
≈ 1,9 E €
8338
≈ 1,76 E €
—
2018
12 000
≈ 2,58 E €
11 213
≈ 2,41 E €
0
2017
3600
≈ 788 €
3252
≈ 712 €
0
2016
3600
≈ 802 €
2982
≈ 664 €
0
2015
4092
≈ 921 €
3530
≈ 794 €
0
2014
9412
≈ 2,12 E €
2609
≈ 587 €
—
2013
9102
≈ 2,06 E €
1917
≈ 434 €
0
2012
9136
≈ 2,05 E €
229
≈ 51,4 €
0

Forrás: ANAF bilanț · frissítve 2026. szeptember 16. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Pénzügyi mutatók 2025

Nettó profitmarzs

-146,5%

Sajáttőke-arányos megtérülés (ROE)

-9,1%

Likviditási mutató

—

Eszközforgási sebesség

0,06

Árbevétel / alkalmazott

—

Teljes többéves elemzés, Altman Z′, trendek és értékelés → Pénzügyi egészségPro

Istoric

ÁFA-időszakok

EttőlEddigRészletek
1993-07-012016-01-11Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata la cererea persoanei impozabile, potrivit dispozitiilor din Legea nr.227/2015 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare

Întrebări frecvente

Cum verific firma MURESAN-COM SRL după CUI?

Cauți CUI 676453. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru MURESAN-COM SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru MURESAN-COM SRL?

Datele de facturare sunt denumirea MURESAN-COM SRL, CUI 676453, nr. Reg. Com. J1991000745314, sediu Municipiul Zalău, Sălaj.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are MURESAN-COM SRL în 2025?

MURESAN-COM SRL (CUI 676453) a avut o marjă de profit net de -146,5% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).