Vissza a kereséshez

PRODAS SRL

AktívÁFA-regisztrált

PRODAS SRL este o companie înființată în anul 1991 cu sediul în municipiul Zalău, Sălaj. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 299.737 lei și un profit net de 198.904 lei cu un angajat.Automatikusan generált összefoglaló nyilvános ANAF/ONRC adatokból

CUI: 675822 · Pénzügyi egészség

Helyezés 2025: Sălaj #2958CAEN 6820 #5957

Általános információk

NévPRODAS SRL
CUI675822
CégjegyzékszámJ31/560/1991
CímAleea TURTURELELOR, 18, Municipiul Zalău, Sălaj
Fő CAEN-kód6820
Bejegyzés dátuma20/09/1991
AdóhatóságAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Sălaj
JogformaSRL
Tulajdoni formaPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Weboldal

Ez az Ön cége? Igényelje a weboldalát, és szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt!

Igényelje cége weboldalát, szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt, és hivatalos linkkel jelenjen meg Google-keresés helyett.

Weboldal igénylése

Igényléskor ingyen jár

Ellenőrzött jelvényCookie-hozzájárulásANPC (SAL) jelvényAI-láthatósági ellenőrzés
Keresés Google-on
Forrás: ONRC (data.gov.ro) · frissítve 2026. szeptember 29.

Igazgatók és törvényes képviselők

Forrás: ONRC
CRISTEA SIMIONadministrator

ÁFA

ÁFA-körbe bejelentkezett

ONRC-státusz

Funcțiune

Állapot

Aktív adózó

Osztott ÁFA

Nem alkalmaz osztott ÁFA-fizetést

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

300 E RON

vs 277 E RON

≈ 59,5 E €

Profit net (2025)

199 E RON

vs 179 E RON

≈ 39,5 E €

Capitaluri proprii (2025)

402 E RON

vs 382 E RON

≈ 79,8 E €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
299 737
≈ 59,5 E €
198 904
≈ 39,5 E €
1
2024
277 079
≈ 55,7 E €
179 457
≈ 36,1 E €
1
2023
200 183
≈ 40,5 E €
109 547
≈ 22,1 E €
1
2022
212 309
≈ 43,1 E €
123 820
≈ 25,1 E €
1
2021
223 125
≈ 45,3 E €
157 231
≈ 32 E €
1
2020
205 591
≈ 42,5 E €
137 533
≈ 28,4 E €
1
2019
236 675
≈ 49,9 E €
166 538
≈ 35,1 E €
1
2018
231 440
≈ 49,7 E €
163 056
≈ 35 E €
1
2017
223 371
≈ 48,9 E €
195 506
≈ 42,8 E €
1
2016
189 429
≈ 42,2 E €
118 771
≈ 26,4 E €
1
2015
175 010
≈ 39,4 E €
114 301
≈ 25,7 E €
1
2014
211 070
≈ 47,5 E €
44 298
≈ 9,97 E €
1
2013
198 498
≈ 44,9 E €
24 637
≈ 5,58 E €
1
2012
211 597
≈ 47,5 E €
15 978
≈ 3,59 E €
5

Forrás: ANAF bilanț · frissítve 2026. szeptember 16. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Pénzügyi mutatók 2025

Nettó profitmarzs

66,4%

Sajáttőke-arányos megtérülés (ROE)

49,5%

Likviditási mutató

20,65

Eszközforgási sebesség

0,71

Árbevétel / alkalmazott

300 E RON

Teljes többéves elemzés, Altman Z′, trendek és értékelés → Pénzügyi egészségPro

Istoric

ÁFA-időszakok

EttőlEddigRészletek
1993-07-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma PRODAS SRL după CUI?

Cauți CUI 675822. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru PRODAS SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru PRODAS SRL?

Datele de facturare sunt denumirea PRODAS SRL, CUI 675822, nr. Reg. Com. J31/560/1991, sediu Municipiul Zalău, Sălaj.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are PRODAS SRL în 2025?

PRODAS SRL (CUI 675822) a avut o marjă de profit net de 66,4% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).