Vissza a kereséshez

POSTAVARIA ROMANA SA

AktívÁFA-regisztrált

POSTAVARIA ROMANA SA este o societate cu răspundere limitată înființată în anul 1991 și având sediul în București Sectorul 2. În anul 2025, compania a înregistrat o cifră de afaceri de 8.011.775 lei, un profit net de 615.331 lei și 52 angajați.Automatikusan generált összefoglaló nyilvános ANAF/ONRC adatokból

CUI: 671 · Pénzügyi egészség

Helyezés 2025: București #8103CAEN 5510 #247

Általános információk

NévPOSTAVARIA ROMANA SA
CUI671
CégjegyzékszámJ1991000278405
CímSos. MORARILOR, 1, Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti
Fő CAEN-kód5510
Bejegyzés dátuma07.02.1991
AdóhatóságAdministraţia Sector 2 a Finanţelor Publice
JogformaSA
Tulajdoni formaPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Weboldal

Ez az Ön cége? Igényelje a weboldalát, és szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt!

Igényelje cége weboldalát, szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt, és hivatalos linkkel jelenjen meg Google-keresés helyett.

Weboldal igénylése

Igényléskor ingyen jár

Ellenőrzött jelvényCookie-hozzájárulásANPC (SAL) jelvényAI-láthatósági ellenőrzés
Keresés Google-on
Forrás: ONRC (data.gov.ro) · frissítve 2026. november 7.

Igazgatók és törvényes képviselők

Forrás: ONRC

ÁFA

ÁFA-körbe bejelentkezett

ONRC-státusz

Funcțiune

Állapot

Aktív adózó

Osztott ÁFA

Nem alkalmaz osztott ÁFA-fizetést

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

8,01 M RON

vs 8,33 M RON

≈ 1,59 M €

Profit net (2025)

615 E RON

vs 528 E RON

≈ 122 E €

Capitaluri proprii (2025)

16,2 M RON

vs 15,6 M RON

≈ 3,22 M €

Angajați (2025)

52
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
8 011 775
≈ 1,59 M €
615 331
≈ 122 E €
52
2024
8 327 554
≈ 1,67 M €
528 158
≈ 106 E €
56
2023
8 076 106
≈ 1,63 M €
305 995
≈ 61,9 E €
56
2022
7 726 288
≈ 1,57 M €
806 402
≈ 164 E €
51
2021
6 312 976
≈ 1,28 M €
744 940
≈ 151 E €
47
2020
5 201 439
≈ 1,08 M €
310 387
≈ 64,2 E €
56
2019
7 324 488
≈ 1,54 M €
672 215
≈ 142 E €
60
2018
6 946 944
≈ 1,49 M €
538 227
≈ 116 E €
62
2017
6 639 233
≈ 1,45 M €
444 993
≈ 97,4 E €
65
2016
6 650 878
≈ 1,48 M €
346 462
≈ 77,1 E €
66
2015
6 561 801
≈ 1,48 M €
518 242
≈ 117 E €
66
2014
6 188 710
≈ 1,39 M €
494 118
≈ 111 E €
67
2013
6 187 930
≈ 1,4 M €
238 337
≈ 53,9 E €
68
2012
6 288 434
≈ 1,41 M €
288 874
≈ 64,8 E €
68

Forrás: ANAF bilanț · frissítve 2026. szeptember 16. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Pénzügyi mutatók 2025

Nettó profitmarzs

7,7%

Sajáttőke-arányos megtérülés (ROE)

3,8%

Likviditási mutató

8,6

Eszközforgási sebesség

0,44

Árbevétel / alkalmazott

154 E RON

Teljes többéves elemzés, Altman Z′, trendek és értékelés → Pénzügyi egészségPro

Istoric

ÁFA-időszakok

EttőlEddigRészletek
1993-07-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma POSTAVARIA ROMANA SA după CUI?

Cauți CUI 671. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru POSTAVARIA ROMANA SA: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru POSTAVARIA ROMANA SA?

Datele de facturare sunt denumirea POSTAVARIA ROMANA SA, CUI 671, nr. Reg. Com. J1991000278405, sediu Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are POSTAVARIA ROMANA SA în 2025?

POSTAVARIA ROMANA SA (CUI 671) a avut o marjă de profit net de 7,7% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).