Vissza a kereséshez

MONTAJ INDUSTRIAL VANIMAR SRL

AktívÁFA-regisztrált

MONTAJ INDUSTRIAL VANIMAR SRL este o firmă înființată în anul 1994 cu sediul în municipiul Ploiești. Compania are ca activitate principală închirierea și leasingul cu mașini și echipamente pentru construcții.Automatikusan generált összefoglaló nyilvános ANAF/ONRC adatokból

CUI: 6697269 · Pénzügyi egészség

Helyezés 2025: Prahova #6559CAEN 7732 #237

Általános információk

NévMONTAJ INDUSTRIAL VANIMAR SRL
CUI6697269
CégjegyzékszámJ29/3412/1994
CímStr. MARASESTI, 247, Municipiul Ploieşti, Prahova
Fő CAEN-kód2511
Bejegyzés dátuma28/12/1994
AdóhatóságAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Prahova
JogformaSRL
Tulajdoni formaPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Weboldal

Ez az Ön cége? Igényelje a weboldalát, és szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt!

Igényelje cége weboldalát, szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt, és hivatalos linkkel jelenjen meg Google-keresés helyett.

Weboldal igénylése

Igényléskor ingyen jár

Ellenőrzött jelvényCookie-hozzájárulásANPC (SAL) jelvényAI-láthatósági ellenőrzés
Keresés Google-on
Forrás: ONRC (data.gov.ro) · frissítve 2026. október 21.

Igazgatók és törvényes képviselők

Forrás: ONRC

ÁFA

ÁFA-körbe bejelentkezett

ONRC-státusz

Funcțiune

Állapot

Aktív adózó

Osztott ÁFA

Nem alkalmaz osztott ÁFA-fizetést

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

581 E RON

vs 581 E RON

≈ 115 E €

Profit net (2025)

463 E RON

vs 506 E RON

≈ 91,9 E €

Capitaluri proprii (2025)

464 E RON

vs 506 E RON

≈ 92 E €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
580 800
≈ 115 E €
462 958
≈ 91,9 E €
1
2024
580 800
≈ 117 E €
505 757
≈ 102 E €
1
2023
433 200
≈ 87,6 E €
351 061
≈ 71 E €
2
2022
433 200
≈ 87,8 E €
355 893
≈ 72,2 E €
2
2021
433 200
≈ 88 E €
368 421
≈ 74,9 E €
2
2020
433 200
≈ 89,6 E €
364 014
≈ 75,3 E €
2
2019
433 200
≈ 91,3 E €
370 770
≈ 78,1 E €
2
2018
433 200
≈ 93,1 E €
376 907
≈ 81 E €
2
2017
416 100
≈ 91,1 E €
362 135
≈ 79,3 E €
2
2016
364 800
≈ 81,2 E €
315 264
≈ 70,2 E €
2
2015
288 800
≈ 65 E €
223 393
≈ 50,3 E €
3
2014
212 800
≈ 47,9 E €
156 032
≈ 35,1 E €
3
2013
277 400
≈ 62,8 E €
220 208
≈ 49,8 E €
—
2012
410 400
≈ 92,1 E €
345 790
≈ 77,6 E €
3

Forrás: ANAF bilanț · frissítve 2026. szeptember 16. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Pénzügyi mutatók 2025

Nettó profitmarzs

79,7%

Sajáttőke-arányos megtérülés (ROE)

99,9%

Likviditási mutató

1,29

Eszközforgási sebesség

0,28

Árbevétel / alkalmazott

581 E RON

Teljes többéves elemzés, Altman Z′, trendek és értékelés → Pénzügyi egészségPro

Istoric

ÁFA-időszakok

EttőlEddigRészletek
1998-01-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma MONTAJ INDUSTRIAL VANIMAR SRL după CUI?

Cauți CUI 6697269. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru MONTAJ INDUSTRIAL VANIMAR SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru MONTAJ INDUSTRIAL VANIMAR SRL?

Datele de facturare sunt denumirea MONTAJ INDUSTRIAL VANIMAR SRL, CUI 6697269, nr. Reg. Com. J29/3412/1994, sediu Municipiul Ploieşti, Prahova.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are MONTAJ INDUSTRIAL VANIMAR SRL în 2025?

MONTAJ INDUSTRIAL VANIMAR SRL (CUI 6697269) a avut o marjă de profit net de 79,7% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).