Vissza a kereséshez

FARMACIA BAJAN SRL

AktívÁFA-regisztrált

FARMACIA BAJAN SRL este o companie înființată în anul 1994 cu sediul în orașul Băile Olănești. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 158.666.449 lei și 210 angajați.Automatikusan generált összefoglaló nyilvános ANAF/ONRC adatokból

CUI: 6670441 · Pénzügyi egészség

Helyezés 2025: Vâlcea #19CAEN 4773 #27

Általános információk

NévFARMACIA BAJAN SRL
CUI6670441
CégjegyzékszámJ1994001573384
CímTRANDAFIRILOR, 15, Oraş Băile Olăneşti, Vâlcea
Fő CAEN-kód4773
Engedélyezett CAEN-kódok21204649471947734774477547764791
Bejegyzés dátuma20/12/1994
AdóhatóságAdministraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Vâlcea
JogformaSRL
Tulajdoni formaPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Weboldal

Ez az Ön cége? Igényelje a weboldalát, és szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt!

Igényelje cége weboldalát, szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt, és hivatalos linkkel jelenjen meg Google-keresés helyett.

Weboldal igénylése

Igényléskor ingyen jár

Ellenőrzött jelvényCookie-hozzájárulásANPC (SAL) jelvényAI-láthatósági ellenőrzés
Keresés Google-on
Forrás: ONRC (data.gov.ro) · frissítve 2026. október 21.

Igazgatók és törvényes képviselők

Forrás: ONRC

ÁFA

ÁFA-körbe bejelentkezett

ONRC-státusz

Funcțiune

Állapot

Aktív adózó

Osztott ÁFA

Nem alkalmaz osztott ÁFA-fizetést

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

159 M RON

vs 144 M RON

≈ 31,5 M €

Profit net (2025)

2,79 M RON

vs 3,75 M RON

≈ 553 E €

Capitaluri proprii (2025)

11,7 M RON

vs 9,02 M RON

≈ 2,32 M €

Angajați (2025)

210
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
158 666 449
≈ 31,5 M €
2 786 705
≈ 553 E €
210
2024
144 317 532
≈ 29 M €
3 749 347
≈ 754 E €
183
2023
117 314 065
≈ 23,7 M €
4 111 773
≈ 831 E €
165
2022
101 432 948
≈ 20,6 M €
4 045 998
≈ 820 E €
140
2021
86 186 606
≈ 17,5 M €
3 845 327
≈ 782 E €
130
2020
72 143 296
≈ 14,9 M €
3 748 031
≈ 775 E €
118
2019
53 004 092
≈ 11,2 M €
1 921 520
≈ 405 E €
107
2018
48 081 085
≈ 10,3 M €
2 910 218
≈ 625 E €
72
2017
41 225 965
≈ 9,02 M €
2 434 489
≈ 533 E €
65
2016
32 892 621
≈ 7,32 M €
1 895 193
≈ 422 E €
57
2015
25 651 068
≈ 5,77 M €
909 683
≈ 205 E €
57
2014
22 494 502
≈ 5,06 M €
707 202
≈ 159 E €
53
2013
19 703 030
≈ 4,46 M €
383 620
≈ 86,8 E €
49
2012
16 383 681
≈ 3,68 M €
418 732
≈ 94 E €
41

Forrás: ANAF bilanț · frissítve 2026. szeptember 16. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Pénzügyi mutatók 2025

Nettó profitmarzs

1,8%

Sajáttőke-arányos megtérülés (ROE)

23,9%

Likviditási mutató

0,65

Eszközforgási sebesség

1,89

Árbevétel / alkalmazott

756 E RON

Teljes többéves elemzés, Altman Z′, trendek és értékelés → Pénzügyi egészségPro

Istoric

ÁFA-időszakok

EttőlEddigRészletek
1994-12-29—

Întrebări frecvente

Cum verific firma FARMACIA BAJAN SRL după CUI?

Cauți CUI 6670441. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru FARMACIA BAJAN SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru FARMACIA BAJAN SRL?

Datele de facturare sunt denumirea FARMACIA BAJAN SRL, CUI 6670441, nr. Reg. Com. J1994001573384, sediu Oraş Băile Olăneşti, Vâlcea.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are FARMACIA BAJAN SRL în 2025?

FARMACIA BAJAN SRL (CUI 6670441) a avut o marjă de profit net de 1,8% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).