Vissza a kereséshez

IMALUC COM SRL

AktívÁFA-regisztrált

IMALUC COM SRL este o companie înființată în anul 1994 cu sediul în satul Viforâta, comuna Aninoasa, județul Dâmbovița. Pentru anul 2025, cifra de afaceri a fost de 10.725.267 lei, profitul net a fost de 374.303 lei, iar numărul angajaților a fost de 36.Automatikusan generált összefoglaló nyilvános ANAF/ONRC adatokból

CUI: 6656889 · Pénzügyi egészség

Helyezés 2025: Dâmbovița #305CAEN 4711 #650

Általános információk

NévIMALUC COM SRL
CUI6656889
CégjegyzékszámJ1994001472157
CímALEEA SINAIA, 3, Sat Viforâta, Comuna Aninoasa, Dâmboviţa
Fő CAEN-kód4711
Bejegyzés dátuma16/12/1994
AdóhatóságAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Dâmboviţa
JogformaSRL
Tulajdoni formaPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Weboldal

Ez az Ön cége? Igényelje a weboldalát, és szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt!

Igényelje cége weboldalát, szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt, és hivatalos linkkel jelenjen meg Google-keresés helyett.

Weboldal igénylése

Igényléskor ingyen jár

Ellenőrzött jelvényCookie-hozzájárulásANPC (SAL) jelvényAI-láthatósági ellenőrzés
Keresés Google-on
Forrás: ONRC (data.gov.ro) · frissítve 2026. október 21.

Igazgatók és törvényes képviselők

Forrás: ONRC
MANEA ANDRA MARIAadministrator
NITOI DRAGOS-LUCIANadministrator
SAVU ILEANAadministrator

ÁFA

ÁFA-körbe bejelentkezett

ONRC-státusz

Funcțiune

Állapot

Aktív adózó

Osztott ÁFA

Nem alkalmaz osztott ÁFA-fizetést

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

10,7 M RON

vs 9,93 M RON

≈ 2,13 M €

Profit net (2025)

374 E RON

vs 695 E RON

≈ 74,3 E €

Capitaluri proprii (2025)

1,38 M RON

vs 1,86 M RON

≈ 274 E €

Angajați (2025)

36
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
10 725 267
≈ 2,13 M €
374 303
≈ 74,3 E €
36
2024
9 933 237
≈ 2 M €
695 335
≈ 140 E €
37
2023
7 630 006
≈ 1,54 M €
405 889
≈ 82,1 E €
19
2022
6 631 607
≈ 1,34 M €
80 413
≈ 16,3 E €
24
2021
6 280 013
≈ 1,28 M €
91 375
≈ 18,6 E €
35
2020
6 137 172
≈ 1,27 M €
32 658
≈ 6,75 E €
26
2019
5 607 827
≈ 1,18 M €
33 516
≈ 7,06 E €
24
2018
5 447 608
≈ 1,17 M €
61 683
≈ 13,3 E €
24
2017
4 721 762
≈ 1,03 M €
37 106
≈ 8,12 E €
24
2016
3 422 012
≈ 762 E €
66 929
≈ 14,9 E €
17
2015
3 166 650
≈ 712 E €
41 020
≈ 9,23 E €
15
2014
2 100 196
≈ 473 E €
38 206
≈ 8,6 E €
24
2013
2 108 537
≈ 477 E €
-178 805
≈ -40,5 E €
26
2012
3 379 206
≈ 758 E €
797
≈ 179 €
27

Forrás: ANAF bilanț · frissítve 2026. szeptember 16. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Pénzügyi mutatók 2025

Nettó profitmarzs

3,5%

Sajáttőke-arányos megtérülés (ROE)

27,2%

Likviditási mutató

0,33

Eszközforgási sebesség

1,41

Árbevétel / alkalmazott

298 E RON

Teljes többéves elemzés, Altman Z′, trendek és értékelés → Pénzügyi egészségPro

Istoric

ÁFA-időszakok

EttőlEddigRészletek
1995-03-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma IMALUC COM SRL după CUI?

Cauți CUI 6656889. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru IMALUC COM SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru IMALUC COM SRL?

Datele de facturare sunt denumirea IMALUC COM SRL, CUI 6656889, nr. Reg. Com. J1994001472157, sediu Sat Viforâta, Comuna Aninoasa, Dâmboviţa.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are IMALUC COM SRL în 2025?

IMALUC COM SRL (CUI 6656889) a avut o marjă de profit net de 3,5% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).