Vissza a kereséshez

BERGENBIER S.A.

AktívÁFA-regisztrált

BERGENBIER S.A. este o companie înființată în anul 1999 cu sediul în orașul Voluntari, Ilfov. În anul 2024, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 999.809.509 lei și un profit net de 93.745.052 lei cu 628 angajați.Automatikusan generált összefoglaló nyilvános ANAF/ONRC adatokból

CUI: 6608725 · Pénzügyi egészség

Distincții top 103 distincții · surse ONRC + bilanțuri MFP

Helyezés 2025: Románia #293Ilfov #21CAEN 1105 #3

Általános adatok

NévBERGENBIER S.A.
CUI6608725
CégjegyzékszámJ2015000778239
CímBUCUREŞTI NORD, 10, Oraş Voluntari, Ilfov
Fő CAEN-kód1105
Bejegyzés dátuma09/03/2015
AdóhatóságDirecţia Generală de Administrare a Marilor Contribuabili
JogformaSA
Tulajdoni formaPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON SI STRAIN
Weboldal

Ez az Ön cége? Igényelje a weboldalát, és szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt!

Igényelje cége weboldalát, szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt, és hivatalos linkkel jelenjen meg Google-keresés helyett.

Weboldal igénylése

Igényléskor ingyen jár

Ellenőrzött jelvényCookie-hozzájárulásANPC (SAL) jelvényAI-láthatósági ellenőrzés
Keresés Google-on
Forrás: ONRC (data.gov.ro) · frissítve 2026. november 7.

Ügyvezetők és képviselők

Forrás: ONRC
VOICU MIHAIadministrator

ÁFA

ÁFA-körbe bejelentkezett

ONRC-státusz

Funcțiune

Állapot

Aktív adózó

Osztott ÁFA

Nem alkalmaz osztott ÁFA-fizetést

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

939 M RON

vs 1 Mrd RON

≈ 186 M €

Profit net (2025)

82,9 M RON

vs 93,7 M RON

≈ 16,5 M €

Capitaluri proprii (2025)

473 M RON

vs 471 M RON

≈ 93,9 M €

Angajați (2025)

610

2025

939 M RON

-6%față de 2024Profit net82,9 M RON
Cifră afaceri și profit net, pe ani
2012436 M RONProfit net: -142 M RON
2013440 M RONProfit net: -102 M RON
2014466 M RONProfit net: -104 M RON
2015531 M RONProfit net: -54,7 M RON
2016572 M RONProfit net: -5,28 M RON
2017599 M RONProfit net: 28,1 M RON
2018645 M RONProfit net: 29,6 M RON
2019651 M RONProfit net: -312 E RON
2020653 M RONProfit net: 20,6 M RON
2021717 M RONProfit net: 32,1 M RON
2022798 M RONProfit net: 12,1 M RON
2023907 M RONProfit net: 49,1 M RON
20241 Mrd RONProfit net: 93,7 M RON
2025939 M RONProfit net: 82,9 M RON
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
938 803 219
≈ 186 M €
82 921 652
≈ 16,5 M €
610
2024
999 809 509
≈ 201 M €
93 745 052
≈ 18,8 M €
628
2023
907 213 273
≈ 183 M €
49 090 005
≈ 9,92 M €
675
2022
798 197 293
≈ 162 M €
12 068 550
≈ 2,45 M €
634
2021
716 839 944
≈ 146 M €
32 070 352
≈ 6,52 M €
628
2020
653 037 718
≈ 135 M €
20 598 241
≈ 4,26 M €
673
2019
651 213 450
≈ 137 M €
-311 817
≈ -65,7 E €
629
2018
644 588 094
≈ 139 M €
29 600 069
≈ 6,36 M €
635
2017
599 215 625
≈ 131 M €
28 135 670
≈ 6,16 M €
694
2016
571 589 066
≈ 127 M €
-5 284 163
≈ -1,18 M €
677
2015
531 268 929
≈ 120 M €
-54 720 161
≈ -12,3 M €
671
2014
465 561 401
≈ 105 M €
-104 325 464
≈ -23,5 M €
665
2013
440 488 056
≈ 99,7 M €
-102 266 469
≈ -23,1 M €
678
2012
436 307 541
≈ 97,9 M €
-142 104 360
≈ -31,9 M €
597

Forrás: ANAF bilanț · frissítve 2026. szeptember 16. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Pénzügyi mutatók 2025

Nettó profitmarzs

8,8%

Sajáttőke-arányos megtérülés (ROE)

17,5%

Likviditási mutató

1,32

Eszközforgási sebesség

1,26

Árbevétel / alkalmazott

1,54 M RON

Teljes többéves elemzés, Altman Z′, trendek és értékelés → Pénzügyi egészségPro

Istoric

ÁFA-időszakok

EttőlEddigRészletek
1994-12-22—

Întrebări frecvente

Cum verific firma BERGENBIER S.A. după CUI?

Cauți CUI 6608725. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru BERGENBIER S.A.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru BERGENBIER S.A.?

Datele de facturare sunt denumirea BERGENBIER S.A., CUI 6608725, nr. Reg. Com. J2015000778239, sediu Oraş Voluntari, Ilfov.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are BERGENBIER S.A. în 2025?

BERGENBIER S.A. (CUI 6608725) a avut o marjă de profit net de 8,8% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).