Vissza a kereséshez

DAMAS SRL

AktívÁFA-regisztrált

DAMAS SRL este o companie înființată în anul 1994 cu sediul în municipiul Medgidia, județul Constanța. Pentru anul 2025, entitatea a înregistrat o cifră de afaceri de 317.499 lei și un profit net de 19.887 lei cu 2 angajați.Automatikusan generált összefoglaló nyilvános ANAF/ONRC adatokból

CUI: 6579352 · Pénzügyi egészség

Helyezés 2025: Constanța #11487CAEN 2370 #278

Általános információk

NévDAMAS SRL
CUI6579352
CégjegyzékszámJ1994004347139
CímStr. MARAMURES, 4, Municipiul Medgidia, Constanţa
Fő CAEN-kód4100
Engedélyezett CAEN-kódok237041004335439143994778
Bejegyzés dátuma13/12/1994
AdóhatóságUnitatea Fiscală Municipală Medgidia
JogformaSRL
Tulajdoni formaPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Weboldal

Ez az Ön cége? Igényelje a weboldalát, és szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt!

Igényelje cége weboldalát, szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt, és hivatalos linkkel jelenjen meg Google-keresés helyett.

Weboldal igénylése

Igényléskor ingyen jár

Ellenőrzött jelvényCookie-hozzájárulásANPC (SAL) jelvényAI-láthatósági ellenőrzés
Keresés Google-on
Forrás: ONRC (data.gov.ro) · frissítve 2026. szeptember 29.

Igazgatók és törvényes képviselők

Forrás: ONRC
MINDREANU MANOELAadministrator
MINDREANU DANIELadministrator

ÁFA

ÁFA-körbe bejelentkezett

ONRC-státusz

Funcțiune

Állapot

Aktív adózó

Osztott ÁFA

Nem alkalmaz osztott ÁFA-fizetést

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

317 E RON

vs 252 E RON

≈ 63 E €

Profit net (2025)

19,9 E RON

vs -24,4 E RON

≈ 3,95 E €

Capitaluri proprii (2025)

-446 E RON

vs -466 E RON

≈ -88,5 E €

Angajați (2025)

2
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
317 499
≈ 63 E €
19 887
≈ 3,95 E €
2
2024
252 202
≈ 50,7 E €
-24 379
≈ -4,9 E €
2
2023
295 630
≈ 59,8 E €
-22 542
≈ -4,56 E €
3
2022
280 126
≈ 56,8 E €
-23 732
≈ -4,81 E €
3
2021
349 731
≈ 71,1 E €
49 931
≈ 10,1 E €
3
2020
270 202
≈ 55,9 E €
24 914
≈ 5,15 E €
3
2019
221 748
≈ 46,7 E €
-42 801
≈ -9,02 E €
3
2018
192 311
≈ 41,3 E €
10 581
≈ 2,27 E €
1
2017
126 861
≈ 27,8 E €
-38 499
≈ -8,43 E €
3
2016
113 633
≈ 25,3 E €
-52 053
≈ -11,6 E €
4
2015
88 278
≈ 19,9 E €
-41 534
≈ -9,34 E €
3
2014
67 984
≈ 15,3 E €
-47 522
≈ -10,7 E €
3
2013
103 095
≈ 23,3 E €
-40 213
≈ -9,1 E €
4
2012
87 145
≈ 19,6 E €
-38 027
≈ -8,53 E €
4

Forrás: ANAF bilanț · frissítve 2026. szeptember 16. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Pénzügyi mutatók 2025

Nettó profitmarzs

6,3%

Sajáttőke-arányos megtérülés (ROE)

—

Likviditási mutató

0,18

Eszközforgási sebesség

3,17

Árbevétel / alkalmazott

159 E RON

Teljes többéves elemzés, Altman Z′, trendek és értékelés → Pénzügyi egészségPro

Istoric

ÁFA-időszakok

EttőlEddigRészletek
1997-07-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma DAMAS SRL după CUI?

Cauți CUI 6579352. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru DAMAS SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru DAMAS SRL?

Datele de facturare sunt denumirea DAMAS SRL, CUI 6579352, nr. Reg. Com. J1994004347139, sediu Municipiul Medgidia, Constanţa.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are DAMAS SRL în 2025?

DAMAS SRL (CUI 6579352) a avut o marjă de profit net de 6,3% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).