Vissza a kereséshez

PULSAR S.R.L.

AktívÁFA-regisztrált

PULSAR S.R.L. este o firmă înființată în anul 2018 cu sediul în sat Pojorâta, județul Suceava. Activitatea principală este repararea calculatoarelor și a echipamentelor periferice.Automatikusan generált összefoglaló nyilvános ANAF/ONRC adatokból

CUI: 6407144 · Pénzügyi egészség

Helyezés 2025: Suceava #5308CAEN 9511 #205

Általános információk

NévPULSAR S.R.L.
CUI6407144
CégjegyzékszámJ2018001142339
CímPoiana, 7, Sat Pojorâta, Comuna Pojorâta, Suceava
Fő CAEN-kód9510
Bejegyzés dátuma20/07/2018
AdóhatóságUnitatea Fiscală Municipală Câmpulung Moldovenesc
JogformaSRL
Tulajdoni formaPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Weboldal

Ez az Ön cége? Igényelje a weboldalát, és szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt!

Igényelje cége weboldalát, szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt, és hivatalos linkkel jelenjen meg Google-keresés helyett.

Weboldal igénylése

Igényléskor ingyen jár

Ellenőrzött jelvényCookie-hozzájárulásANPC (SAL) jelvényAI-láthatósági ellenőrzés
Keresés Google-on
Forrás: ONRC (data.gov.ro) · frissítve 2026. október 21.

Igazgatók és törvényes képviselők

Forrás: ONRC

ÁFA

ÁFA-körbe bejelentkezett

ONRC-státusz

Funcțiune

Állapot

Aktív adózó

Osztott ÁFA

Nem alkalmaz osztott ÁFA-fizetést

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

663 E RON

vs 669 E RON

≈ 132 E €

Profit net (2025)

89,9 E RON

vs 47,1 E RON

≈ 17,8 E €

Capitaluri proprii (2025)

200 E RON

vs 111 E RON

≈ 39,8 E €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
662 848
≈ 132 E €
89 912
≈ 17,8 E €
1
2024
669 023
≈ 134 E €
47 133
≈ 9,47 E €
1
2023
779 083
≈ 158 E €
5307
≈ 1,07 E €
1
2022
1 431 830
≈ 290 E €
113 271
≈ 23 E €
1
2021
670 677
≈ 136 E €
110 712
≈ 22,5 E €
1
2020
543 768
≈ 112 E €
26 079
≈ 5,39 E €
1
2019
312 200
≈ 65,8 E €
22 541
≈ 4,75 E €
1
2018
432 725
≈ 93 E €
-72 293
≈ -15,5 E €
1
2017
474 596
≈ 104 E €
11 534
≈ 2,52 E €
—
2016
322 579
≈ 71,8 E €
-12 228
≈ -2,72 E €
—
2015
419 195
≈ 94,3 E €
4964
≈ 1,12 E €
3
2014
606 670
≈ 136 E €
-69 461
≈ -15,6 E €
3
2013
481 197
≈ 109 E €
328
≈ 74,2 €
3
2012
579 168
≈ 130 E €
-76 334
≈ -17,1 E €
6

Forrás: ANAF bilanț · frissítve 2026. szeptember 16. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Pénzügyi mutatók 2025

Nettó profitmarzs

13,6%

Sajáttőke-arányos megtérülés (ROE)

44,9%

Likviditási mutató

3,35

Eszközforgási sebesség

2,46

Árbevétel / alkalmazott

663 E RON

Teljes többéves elemzés, Altman Z′, trendek és értékelés → Pénzügyi egészségPro

Istoric

ÁFA-időszakok

EttőlEddigRészletek
1999-08-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma PULSAR S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 6407144. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru PULSAR S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru PULSAR S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea PULSAR S.R.L., CUI 6407144, nr. Reg. Com. J2018001142339, sediu Sat Pojorâta, Comuna Pojorâta, Suceava.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are PULSAR S.R.L. în 2025?

PULSAR S.R.L. (CUI 6407144) a avut o marjă de profit net de 13,6% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).