Vissza a kereséshez

PANI-ENTERPRISE SRL

AktívÁFA-regisztrált

PANI-ENTERPRISE SRL este o firmă înființată în anul 1994 cu sediul în municipiul Curtea de Argeș. În anul 2025, compania a înregistrat o cifră de afaceri de 46.355.192 lei și un număr de 150 angajați.Automatikusan generált összefoglaló nyilvános ANAF/ONRC adatokból

CUI: 6296534 · Pénzügyi egészség

Helyezés 2025: Argeș #189CAEN 1071 #38

Általános információk

NévPANI-ENTERPRISE SRL
CUI6296534
CégjegyzékszámJ1994001406031
CímVALEA IAŞULUI, 106A, Municipiul Curtea de Argeş, Argeş
Fő CAEN-kód1071
Bejegyzés dátuma27/09/1994
AdóhatóságAdministraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Argeş
JogformaSRL
Tulajdoni formaPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Weboldal

Ez az Ön cége? Igényelje a weboldalát, és szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt!

Igényelje cége weboldalát, szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt, és hivatalos linkkel jelenjen meg Google-keresés helyett.

Weboldal igénylése

Igényléskor ingyen jár

Ellenőrzött jelvényCookie-hozzájárulásANPC (SAL) jelvényAI-láthatósági ellenőrzés
Keresés Google-on
Forrás: ONRC (data.gov.ro) · frissítve 2026. október 21.

Igazgatók és törvényes képviselők

Forrás: ONRC

ÁFA

ÁFA-körbe bejelentkezett

ONRC-státusz

Funcțiune

Állapot

Aktív adózó

Osztott ÁFA

Nem alkalmaz osztott ÁFA-fizetést

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

46,4 M RON

vs 43,3 M RON

≈ 9,2 M €

Profit net (2025)

7,78 M RON

vs 9,81 M RON

≈ 1,54 M €

Capitaluri proprii (2025)

38,4 M RON

vs 30,6 M RON

≈ 7,62 M €

Angajați (2025)

150
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
46 355 192
≈ 9,2 M €
7 777 729
≈ 1,54 M €
150
2024
43 264 511
≈ 8,7 M €
9 814 629
≈ 1,97 M €
131
2023
40 053 400
≈ 8,1 M €
10 448 313
≈ 2,11 M €
115
2022
38 036 461
≈ 7,71 M €
8 746 379
≈ 1,77 M €
119
2021
26 814 785
≈ 5,45 M €
4 737 714
≈ 963 E €
126
2020
24 550 863
≈ 5,08 M €
5 068 053
≈ 1,05 M €
130
2019
20 169 858
≈ 4,25 M €
4 381 138
≈ 923 E €
121
2018
16 011 949
≈ 3,44 M €
2 143 691
≈ 461 E €
112
2017
11 943 901
≈ 2,61 M €
1 579 509
≈ 346 E €
89
2016
9 987 278
≈ 2,22 M €
1 082 111
≈ 241 E €
79
2015
8 773 952
≈ 1,97 M €
658 947
≈ 148 E €
76
2014
8 512 263
≈ 1,92 M €
568 510
≈ 128 E €
78
2013
7 795 710
≈ 1,76 M €
-118 205
≈ -26,7 E €
78
2012
7 737 691
≈ 1,74 M €
-98 753
≈ -22,2 E €
76

Forrás: ANAF bilanț · frissítve 2026. szeptember 16. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Pénzügyi mutatók 2025

Nettó profitmarzs

16,8%

Sajáttőke-arányos megtérülés (ROE)

20,3%

Likviditási mutató

1,03

Eszközforgási sebesség

0,98

Árbevétel / alkalmazott

309 E RON

Teljes többéves elemzés, Altman Z′, trendek és értékelés → Pénzügyi egészségPro

Istoric

ÁFA-időszakok

EttőlEddigRészletek
1995-02-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma PANI-ENTERPRISE SRL după CUI?

Cauți CUI 6296534. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru PANI-ENTERPRISE SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru PANI-ENTERPRISE SRL?

Datele de facturare sunt denumirea PANI-ENTERPRISE SRL, CUI 6296534, nr. Reg. Com. J1994001406031, sediu Municipiul Curtea de Argeş, Argeş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are PANI-ENTERPRISE SRL în 2025?

PANI-ENTERPRISE SRL (CUI 6296534) a avut o marjă de profit net de 16,8% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).