RADCOM SRL
RADCOM SRL este o companie înființată în anul 1992 cu sediul în municipiul Botoșani. Activitatea principală este comerțul cu amănuntul al ziarelor și articolelor de papetărie.Automatikusan generált összefoglaló nyilvános ANAF/ONRC adatokból
CUI: 609110 · Pénzügyi egészség
Helyezés 2025: Botoșani #1980CAEN 4762 #252
Általános információk
Ez az Ön cége? Igényelje a weboldalát, és szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt!
Igényelje cége weboldalát, szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt, és hivatalos linkkel jelenjen meg Google-keresés helyett.
Igényléskor ingyen jár
Igazgatók és törvényes képviselők
Forrás: ONRCÁFA
ÁFA-körbe bejelentkezett
ONRC-státusz
Funcțiune
Állapot
Aktív adózó
Osztott ÁFA
Nem alkalmaz osztott ÁFA-fizetést
Date Financiare
Venituri totale (2025)
1,22 M RON
≈ 242 E €
Profit net (2025)
346 E RON
≈ 68,7 E €
Capitaluri proprii (2025)
469 E RON
≈ 93,1 E €
Angajați (2025)
| An | Venituri totale | Profit net | Ang. |
|---|---|---|---|
| 2025 | 1 220 231 ≈ 242 E € | 346 311 ≈ 68,7 E € | 4 |
| 2024 | 637 127 ≈ 128 E € | -38 348 ≈ -7,71 E € | 4 |
| 2023 | 633 272 ≈ 128 E € | -48 042 ≈ -9,71 E € | 5 |
| 2022 | 594 217 ≈ 120 E € | -43 097 ≈ -8,74 E € | 5 |
| 2021 | 546 275 ≈ 111 E € | -34 224 ≈ -6,96 E € | 5 |
| 2020 | 495 210 ≈ 102 E € | 4370 ≈ 903 € | — |
| 2019 | 592 092 ≈ 125 E € | -13 452 ≈ -2,83 E € | 6 |
| 2018 | 560 730 ≈ 120 E € | -22 408 ≈ -4,82 E € | 6 |
| 2017 | 591 946 ≈ 130 E € | 436 ≈ 95,4 € | 6 |
| 2016 | 594 805 ≈ 132 E € | 32 776 ≈ 7,3 E € | 6 |
| 2015 | 533 325 ≈ 120 E € | 33 508 ≈ 7,54 E € | 5 |
| 2014 | 440 563 ≈ 99,1 E € | -39 127 ≈ -8,8 E € | 5 |
| 2013 | 469 011 ≈ 106 E € | 2004 ≈ 453 € | 5 |
| 2012 | 548 818 ≈ 123 E € | 6597 ≈ 1,48 E € | 4 |
Forrás: ANAF bilanț · frissítve 2026. szeptember 16. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR
Pénzügyi mutatók 2025
Nettó profitmarzs
73,7%
Sajáttőke-arányos megtérülés (ROE)
73,8%
Likviditási mutató
0,43
Eszközforgási sebesség
0,53
Árbevétel / alkalmazott
118 E RON
Istoric
Vezi și
Firme similare cu același CAEN
Azonos cím
ÁFA-időszakok
| Ettől | Eddig | Részletek |
|---|---|---|
| 1993-07-01 | — |
Întrebări frecvente
Cum verific firma RADCOM SRL după CUI?
Cauți CUI 609110. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru RADCOM SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.
Care sunt datele de facturare pentru RADCOM SRL?
Datele de facturare sunt denumirea RADCOM SRL, CUI 609110, nr. Reg. Com. J1992000001073, sediu Municipiul Botoşani, Botoşani.
DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?
Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.
Ce marjă de profit net are RADCOM SRL în 2025?
RADCOM SRL (CUI 609110) a avut o marjă de profit net de 73,7% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).