Vissza a kereséshez

AMBALAJUL METALIC SA

AktívÁFA-regisztrált

AMBALAJUL METALIC SA are sediul în Municipiul Timișoara și a fost înființată în anul 1994. În anul 2024, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 1.445.687 lei și un profit net de 607.379 lei cu 4 angajați.Automatikusan generált összefoglaló nyilvános ANAF/ONRC adatokból

CUI: 5871064 · Pénzügyi egészség

Helyezés 2025: Timiș #5351CAEN 6820 #2123

Általános információk

NévAMBALAJUL METALIC SA
CUI5871064
CégjegyzékszámJ1994002075359
CímStr. 16 DECEMBRIE 1989, 43, Municipiul Timişoara, Timiş
Fő CAEN-kód6820
Engedélyezett CAEN-kódok251125532592259952106820
Bejegyzés dátuma22.06.1994
AdóhatóságAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
JogformaSA
Tulajdoni formaPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Weboldal

Ez az Ön cége? Igényelje a weboldalát, és szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt!

Igényelje cége weboldalát, szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt, és hivatalos linkkel jelenjen meg Google-keresés helyett.

Weboldal igénylése

Igényléskor ingyen jár

Ellenőrzött jelvényCookie-hozzájárulásANPC (SAL) jelvényAI-láthatósági ellenőrzés
Keresés Google-on
Forrás: ONRC (data.gov.ro) · frissítve 2026. október 21.

Igazgatók és törvényes képviselők

Forrás: ONRC

ÁFA

ÁFA-körbe bejelentkezett

ONRC-státusz

Funcțiune

Állapot

Aktív adózó

Osztott ÁFA

Nem alkalmaz osztott ÁFA-fizetést

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

1,35 M RON

vs 1,45 M RON

≈ 268 E €

Profit net (2025)

456 E RON

vs 607 E RON

≈ 90,4 E €

Capitaluri proprii (2025)

1,84 M RON

vs 2,05 M RON

≈ 365 E €

Angajați (2025)

3
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
1 348 303
≈ 268 E €
455 634
≈ 90,4 E €
3
2024
1 445 687
≈ 291 E €
607 379
≈ 122 E €
4
2023
1 313 777
≈ 266 E €
537 520
≈ 109 E €
5
2022
1 307 515
≈ 265 E €
542 585
≈ 110 E €
6
2021
1 395 646
≈ 284 E €
620 908
≈ 126 E €
6
2020
1 082 392
≈ 224 E €
382 413
≈ 79,1 E €
6
2019
1 173 876
≈ 247 E €
639 579
≈ 135 E €
8
2018
1 222 449
≈ 263 E €
277 330
≈ 59,6 E €
11
2017
982 787
≈ 215 E €
187 940
≈ 41,1 E €
11
2016
787 439
≈ 175 E €
860
≈ 192 €
12
2015
826 937
≈ 186 E €
15 186
≈ 3,42 E €
12
2014
821 363
≈ 185 E €
71 283
≈ 16 E €
12
2013
726 497
≈ 164 E €
5470
≈ 1,24 E €
13
2012
790 415
≈ 177 E €
19 106
≈ 4,29 E €
15

Forrás: ANAF bilanț · frissítve 2026. szeptember 16. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Pénzügyi mutatók 2025

Nettó profitmarzs

33,8%

Sajáttőke-arányos megtérülés (ROE)

24,8%

Likviditási mutató

5,02

Eszközforgási sebesség

0,69

Árbevétel / alkalmazott

449 E RON

Teljes többéves elemzés, Altman Z′, trendek és értékelés → Pénzügyi egészségPro

Istoric

ÁFA-időszakok

EttőlEddigRészletek
1994-08-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma AMBALAJUL METALIC SA după CUI?

Cauți CUI 5871064. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru AMBALAJUL METALIC SA: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru AMBALAJUL METALIC SA?

Datele de facturare sunt denumirea AMBALAJUL METALIC SA, CUI 5871064, nr. Reg. Com. J1994002075359, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are AMBALAJUL METALIC SA în 2025?

AMBALAJUL METALIC SA (CUI 5871064) a avut o marjă de profit net de 33,8% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).