Vissza a kereséshez

CON MAR SRL

AktívÁFA-regisztrált

CON MAR SRL este o companie înființată în anul 1992 cu sediul în municipiul Bistrița. În anul 2025, entitatea a înregistrat o cifră de afaceri de 197.321 lei și un profit net de 62.342 lei cu un angajat.Automatikusan generált összefoglaló nyilvános ANAF/ONRC adatokból

CUI: 567375 · Pénzügyi egészség

Helyezés 2025: Bistrița-Năsăud #5034CAEN 6820 #7662

Általános információk

NévCON MAR SRL
CUI567375
CégjegyzékszámJ1992000363063
CímCALEA CLUJULUI, 1, Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud
Fő CAEN-kód6820
Engedélyezett CAEN-kódok01244631472152106820
Bejegyzés dátuma24/03/1992
AdóhatóságAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Bistriţa-Năsăud
JogformaSRL
Tulajdoni formaPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Weboldal

Ez az Ön cége? Igényelje a weboldalát, és szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt!

Igényelje cége weboldalát, szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt, és hivatalos linkkel jelenjen meg Google-keresés helyett.

Weboldal igénylése

Igényléskor ingyen jár

Ellenőrzött jelvényCookie-hozzájárulásANPC (SAL) jelvényAI-láthatósági ellenőrzés
Keresés Google-on
Forrás: ONRC (data.gov.ro) · frissítve 2026. október 21.

Igazgatók és törvényes képviselők

Forrás: ONRC
CONEA FLORINadministrator si reprezentant

ÁFA

ÁFA-körbe bejelentkezett

ONRC-státusz

Funcțiune

Állapot

Aktív adózó

Osztott ÁFA

Nem alkalmaz osztott ÁFA-fizetést

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

197 E RON

vs 173 E RON

≈ 39,2 E €

Profit net (2025)

62,3 E RON

vs 39,7 E RON

≈ 12,4 E €

Capitaluri proprii (2025)

1,85 M RON

vs 1,79 M RON

≈ 367 E €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
197 321
≈ 39,2 E €
62 342
≈ 12,4 E €
1
2024
172 618
≈ 34,7 E €
39 661
≈ 7,97 E €
1
2023
129 717
≈ 26,2 E €
187 773
≈ 38 E €
2
2022
526 685
≈ 107 E €
33 068
≈ 6,71 E €
2
2021
197 195
≈ 40,1 E €
16 392
≈ 3,33 E €
1
2020
144 412
≈ 29,9 E €
16 025
≈ 3,31 E €
1
2019
150 505
≈ 31,7 E €
15 206
≈ 3,2 E €
1
2018
149 621
≈ 32,2 E €
41 058
≈ 8,82 E €
2
2017
2 618 720
≈ 573 E €
503 368
≈ 110 E €
9
2016
2 797 936
≈ 623 E €
254 253
≈ 56,6 E €
8
2015
2 038 256
≈ 459 E €
158 043
≈ 35,6 E €
8
2014
1 830 140
≈ 412 E €
147 503
≈ 33,2 E €
7
2013
1 466 376
≈ 332 E €
117 106
≈ 26,5 E €
7
2012
1 231 198
≈ 276 E €
-7970
≈ -1,79 E €
5

Forrás: ANAF bilanț · frissítve 2026. szeptember 16. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Pénzügyi mutatók 2025

Nettó profitmarzs

31,6%

Sajáttőke-arányos megtérülés (ROE)

3,4%

Likviditási mutató

13,24

Eszközforgási sebesség

0,1

Árbevétel / alkalmazott

197 E RON

Teljes többéves elemzés, Altman Z′, trendek és értékelés → Pénzügyi egészségPro

Istoric

ÁFA-időszakok

EttőlEddigRészletek
1993-11-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma CON MAR SRL după CUI?

Cauți CUI 567375. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru CON MAR SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru CON MAR SRL?

Datele de facturare sunt denumirea CON MAR SRL, CUI 567375, nr. Reg. Com. J1992000363063, sediu Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are CON MAR SRL în 2025?

CON MAR SRL (CUI 567375) a avut o marjă de profit net de 31,6% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).