Vissza a kereséshez

ACETICA-COMPANY SRL

AktívÁFA-regisztrált

ACETICA-COMPANY SRL este o companie înființată în anul 1993 cu sediul în municipiul Bistrița. Activitatea principală este fabricarea condimentelor și ingredientelor conform codului CAEN 1084.Automatikusan generált összefoglaló nyilvános ANAF/ONRC adatokból

CUI: 567111 · Pénzügyi egészség

Distincții top 101 distincție · surse ONRC + bilanțuri MFP

Helyezés 2025: Bistrița-Năsăud #387CAEN 1084 #20

Általános információk

NévACETICA-COMPANY SRL
CUI567111
CégjegyzékszámJ1993000880068
CímStr. LIBERTATII, 50, Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud
Fő CAEN-kód1084
Bejegyzés dátuma02/09/1993
AdóhatóságAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Bistriţa-Năsăud
JogformaSRL
Tulajdoni formaPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Weboldal

Ez az Ön cége? Igényelje a weboldalát, és szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt!

Igényelje cége weboldalát, szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt, és hivatalos linkkel jelenjen meg Google-keresés helyett.

Weboldal igénylése

Igényléskor ingyen jár

Ellenőrzött jelvényCookie-hozzájárulásANPC (SAL) jelvényAI-láthatósági ellenőrzés
Keresés Google-on
Forrás: ONRC (data.gov.ro) · frissítve 2026. október 21.

Igazgatók és törvényes képviselők

Forrás: ONRC
ROMAN MIHAIadministrator

ÁFA

ÁFA-körbe bejelentkezett

ONRC-státusz

Funcțiune

Állapot

Aktív adózó

Osztott ÁFA

Nem alkalmaz osztott ÁFA-fizetést

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

8,46 M RON

vs 7,95 M RON

≈ 1,68 M €

Profit net (2025)

1,08 M RON

vs 1,74 M RON

≈ 214 E €

Capitaluri proprii (2025)

10,4 M RON

vs 13,2 M RON

≈ 2,07 M €

Angajați (2025)

12
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
8 464 762
≈ 1,68 M €
1 080 259
≈ 214 E €
12
2024
7 945 751
≈ 1,6 M €
1 744 972
≈ 351 E €
13
2023
8 817 608
≈ 1,78 M €
2 422 835
≈ 490 E €
13
2022
7 704 541
≈ 1,56 M €
1 689 179
≈ 343 E €
15
2021
6 039 038
≈ 1,23 M €
1 054 628
≈ 214 E €
13
2020
5 974 957
≈ 1,24 M €
1 101 447
≈ 228 E €
12
2019
5 431 037
≈ 1,14 M €
750 879
≈ 158 E €
11
2018
4 910 118
≈ 1,06 M €
716 710
≈ 154 E €
12
2017
4 879 553
≈ 1,07 M €
703 470
≈ 154 E €
10
2016
4 444 080
≈ 990 E €
648 495
≈ 144 E €
7
2015
4 234 374
≈ 953 E €
686 300
≈ 154 E €
9
2014
3 788 420
≈ 852 E €
702 997
≈ 158 E €
14
2013
3 870 580
≈ 876 E €
511 695
≈ 116 E €
21
2012
4 170 046
≈ 936 E €
649 345
≈ 146 E €
19

Forrás: ANAF bilanț · frissítve 2026. szeptember 16. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Pénzügyi mutatók 2025

Nettó profitmarzs

12,8%

Sajáttőke-arányos megtérülés (ROE)

10,4%

Likviditási mutató

1,28

Eszközforgási sebesség

0,5

Árbevétel / alkalmazott

705 E RON

Teljes többéves elemzés, Altman Z′, trendek és értékelés → Pénzügyi egészségPro

Istoric

ÁFA-időszakok

EttőlEddigRészletek
1993-07-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma ACETICA-COMPANY SRL după CUI?

Cauți CUI 567111. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru ACETICA-COMPANY SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru ACETICA-COMPANY SRL?

Datele de facturare sunt denumirea ACETICA-COMPANY SRL, CUI 567111, nr. Reg. Com. J1993000880068, sediu Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are ACETICA-COMPANY SRL în 2025?

ACETICA-COMPANY SRL (CUI 567111) a avut o marjă de profit net de 12,8% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).