Vissza a kereséshez

NEVAL SRL

AktívÁFA-regisztrált

NEVAL SRL este o companie înființată în anul 1994 cu sediul în Sat Zetea, Comuna Zetea, Harghita. Activitatea principală este transporturile rutiere de mărfuri, având un număr de 16 angajați în anul 2025.Automatikusan generált összefoglaló nyilvános ANAF/ONRC adatokból

CUI: 5594060 · Pénzügyi egészség

Helyezés 2025: Harghita #1133CAEN 4941 #5143

Általános információk

NévNEVAL SRL
CUI5594060
CégjegyzékszámJ1994000397196
CímSzentegyházpataka, 8, Sat Zetea, Comuna Zetea, Harghita
Fő CAEN-kód1626
Bejegyzés dátuma26/04/1994
AdóhatóságUnitatea Fiscală Municipală Odorheiu Secuiesc
JogformaSRL
Tulajdoni formaPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Weboldal

Ez az Ön cége? Igényelje a weboldalát, és szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt!

Igényelje cége weboldalát, szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt, és hivatalos linkkel jelenjen meg Google-keresés helyett.

Weboldal igénylése

Igényléskor ingyen jár

Ellenőrzött jelvényCookie-hozzájárulásANPC (SAL) jelvényAI-láthatósági ellenőrzés
Keresés Google-on
Forrás: ONRC (data.gov.ro) · frissítve 2026. október 21.

Igazgatók és törvényes képviselők

Forrás: ONRC
NAGY LÁSZLÓadministrator
NAGY SAROLTAadministrator

ÁFA

ÁFA-körbe bejelentkezett

ONRC-státusz

Funcțiune

Állapot

Aktív adózó

Osztott ÁFA

Nem alkalmaz osztott ÁFA-fizetést

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

2,43 M RON

vs 2,42 M RON

≈ 483 E €

Profit net (2025)

-795 E RON

vs -887 E RON

≈ -158 E €

Capitaluri proprii (2025)

1,35 M RON

vs 2,15 M RON

≈ 269 E €

Angajați (2025)

16
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
2 433 329
≈ 483 E €
-795 384
≈ -158 E €
16
2024
2 422 058
≈ 487 E €
-887 410
≈ -178 E €
17
2023
2 449 715
≈ 495 E €
-669 164
≈ -135 E €
20
2022
3 231 609
≈ 655 E €
986 859
≈ 200 E €
19
2021
2 124 022
≈ 432 E €
-334 704
≈ -68 E €
19
2020
1 518 280
≈ 314 E €
-771 296
≈ -159 E €
22
2019
3 284 635
≈ 692 E €
103 948
≈ 21,9 E €
25
2018
6 701 755
≈ 1,44 M €
152 402
≈ 32,7 E €
31
2017
7 704 507
≈ 1,69 M €
574 685
≈ 126 E €
34
2016
6 067 376
≈ 1,35 M €
544 718
≈ 121 E €
33
2015
5 731 349
≈ 1,29 M €
556 656
≈ 125 E €
30
2014
5 167 510
≈ 1,16 M €
321 329
≈ 72,3 E €
36
2013
5 055 957
≈ 1,14 M €
241 859
≈ 54,7 E €
36
2012
3 683 124
≈ 827 E €
211 432
≈ 47,4 E €
31

Forrás: ANAF bilanț · frissítve 2026. szeptember 16. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Pénzügyi mutatók 2025

Nettó profitmarzs

-32,7%

Sajáttőke-arányos megtérülés (ROE)

-58,7%

Likviditási mutató

0,88

Eszközforgási sebesség

0,8

Árbevétel / alkalmazott

152 E RON

Teljes többéves elemzés, Altman Z′, trendek és értékelés → Pénzügyi egészségPro

Istoric

ÁFA-időszakok

EttőlEddigRészletek
1994-04-26—

Întrebări frecvente

Cum verific firma NEVAL SRL după CUI?

Cauți CUI 5594060. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru NEVAL SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru NEVAL SRL?

Datele de facturare sunt denumirea NEVAL SRL, CUI 5594060, nr. Reg. Com. J1994000397196, sediu Sat Zetea, Comuna Zetea, Harghita.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are NEVAL SRL în 2025?

NEVAL SRL (CUI 5594060) a avut o marjă de profit net de -32,7% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).