Vissza a kereséshez

SARBATOAREA IMPEX SRL

AktívÁFA-regisztrált

SARBATOAREA IMPEX SRL este o companie înființată în anul 1994 cu sediul în Comuna Isverna, Mehedinți. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 761.803 lei și un profit net de 9590 lei cu 2 angajați.Automatikusan generált összefoglaló nyilvános ANAF/ONRC adatokból

CUI: 5292534 · Pénzügyi egészség

Helyezés 2025: Mehedinți #938CAEN 4711 #9490

Általános információk

NévSARBATOAREA IMPEX SRL
CUI5292534
CégjegyzékszámJ1994000237256
CímComuna Isverna, Mehedinţi
Fő CAEN-kód4711
Bejegyzés dátuma21.02.1994
AdóhatóságUnitatea Fiscală Orăşenească Baia De Aramă
JogformaSRL
Tulajdoni formaPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Weboldal

Ez az Ön cége? Igényelje a weboldalát, és szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt!

Igényelje cége weboldalát, szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt, és hivatalos linkkel jelenjen meg Google-keresés helyett.

Weboldal igénylése

Igényléskor ingyen jár

Ellenőrzött jelvényCookie-hozzájárulásANPC (SAL) jelvényAI-láthatósági ellenőrzés
Keresés Google-on
Forrás: ONRC (data.gov.ro) · frissítve 2026. október 21.

Igazgatók és törvényes képviselők

Forrás: ONRC
STOIAN IONadministrator

ÁFA

ÁFA-körbe bejelentkezett

ONRC-státusz

Funcțiune

Állapot

Aktív adózó

Osztott ÁFA

Nem alkalmaz osztott ÁFA-fizetést

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

762 E RON

vs 585 E RON

≈ 151 E €

Profit net (2025)

9,59 E RON

vs -62,3 E RON

≈ 1,9 E €

Capitaluri proprii (2025)

352 E RON

vs 342 E RON

≈ 69,8 E €

Angajați (2025)

2
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
761 803
≈ 151 E €
9590
≈ 1,9 E €
2
2024
585 204
≈ 118 E €
-62 318
≈ -12,5 E €
2
2023
996 316
≈ 201 E €
4918
≈ 994 €
2
2022
954 365
≈ 194 E €
107 030
≈ 21,7 E €
1
2021
853 658
≈ 173 E €
218 459
≈ 44,4 E €
1
2020
807 352
≈ 167 E €
91 411
≈ 18,9 E €
2
2019
634 066
≈ 134 E €
-23 555
≈ -4,96 E €
3
2018
726 718
≈ 156 E €
-141 793
≈ -30,5 E €
3
2017
720 858
≈ 158 E €
-19 527
≈ -4,27 E €
3
2016
740 486
≈ 165 E €
494
≈ 110 €
3
2015
830 184
≈ 187 E €
-12 364
≈ -2,78 E €
4
2014
520 084
≈ 117 E €
-104 816
≈ -23,6 E €
5
2013
486 338
≈ 110 E €
-101 337
≈ -22,9 E €
3
2012
897 057
≈ 201 E €
-39 697
≈ -8,91 E €
5

Forrás: ANAF bilanț · frissítve 2026. szeptember 16. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Pénzügyi mutatók 2025

Nettó profitmarzs

1,3%

Sajáttőke-arányos megtérülés (ROE)

2,7%

Likviditási mutató

1,16

Eszközforgási sebesség

1,49

Árbevétel / alkalmazott

381 E RON

Teljes többéves elemzés, Altman Z′, trendek és értékelés → Pénzügyi egészségPro

Istoric

ÁFA-időszakok

EttőlEddigRészletek
1997-02-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma SARBATOAREA IMPEX SRL după CUI?

Cauți CUI 5292534. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru SARBATOAREA IMPEX SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru SARBATOAREA IMPEX SRL?

Datele de facturare sunt denumirea SARBATOAREA IMPEX SRL, CUI 5292534, nr. Reg. Com. J1994000237256, sediu Comuna Isverna, Mehedinţi.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are SARBATOAREA IMPEX SRL în 2025?

SARBATOAREA IMPEX SRL (CUI 5292534) a avut o marjă de profit net de 1,3% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).