Vissza a kereséshez

ANDRO COMPANY SRL

Aktív

ANDRO COMPANY SRL este o companie înființată în anul 1993 cu sediul în județul Iași. Pentru anul 2025, cifra de afaceri a fost de 223.300 lei și profitul net a fost de 10.619 lei cu 2 angajați.Automatikusan generált összefoglaló nyilvános ANAF/ONRC adatokból

CUI: 5151268 · Pénzügyi egészség

Helyezés 2025: Iași #13836CAEN 8299 #4095

Általános információk

NévANDRO COMPANY SRL
CUI5151268
CégjegyzékszámJ22/3134/1993
CímION CREANGĂ, 30, Sat Valea Lupului, Comuna Valea Lupului, Iaşi
Fő CAEN-kód7490
Bejegyzés dátuma22/12/1993
AdóhatóságAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Iaşi
JogformaSRL
Tulajdoni formaPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Weboldal

Ez az Ön cége? Igényelje a weboldalát, és szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt!

Igényelje cége weboldalát, szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt, és hivatalos linkkel jelenjen meg Google-keresés helyett.

Weboldal igénylése

Igényléskor ingyen jár

Ellenőrzött jelvényCookie-hozzájárulásANPC (SAL) jelvényAI-láthatósági ellenőrzés
Keresés Google-on
Forrás: ONRC (data.gov.ro) · frissítve 2026. október 21.

Igazgatók és törvényes képviselők

Forrás: ONRC

ÁFA

Nem ÁFA-alany

ONRC-státusz

Funcțiune

Állapot

Aktív adózó

Osztott ÁFA

Nem alkalmaz osztott ÁFA-fizetést

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

223 E RON

vs 189 E RON

≈ 44,3 E €

Profit net (2025)

10,6 E RON

vs -35,5 E RON

≈ 2,11 E €

Capitaluri proprii (2025)

53,3 E RON

vs 42,6 E RON

≈ 10,6 E €

Angajați (2025)

2
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
223 300
≈ 44,3 E €
10 619
≈ 2,11 E €
2
2024
188 830
≈ 38 E €
-35 501
≈ -7,14 E €
2
2023
238 320
≈ 48,2 E €
20 762
≈ 4,2 E €
2
2022
189 195
≈ 38,4 E €
-24 448
≈ -4,96 E €
1
2021
188 370
≈ 38,3 E €
33 488
≈ 6,81 E €
1
2020
168 070
≈ 34,7 E €
-16 913
≈ -3,5 E €
1
2019
183 720
≈ 38,7 E €
12 855
≈ 2,71 E €
2
2018
182 540
≈ 39,2 E €
28 070
≈ 6,03 E €
1
2017
188 820
≈ 41,3 E €
17 216
≈ 3,77 E €
2
2016
195 773
≈ 43,6 E €
36 908
≈ 8,22 E €
3
2015
167 890
≈ 37,8 E €
1602
≈ 360 €
3
2014
149 101
≈ 33,5 E €
2368
≈ 533 €
3
2013
164 312
≈ 37,2 E €
5631
≈ 1,27 E €
2
2012
164 936
≈ 37 E €
21 808
≈ 4,89 E €
2

Forrás: ANAF bilanț · frissítve 2026. szeptember 16. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Pénzügyi mutatók 2025

Nettó profitmarzs

4,8%

Sajáttőke-arányos megtérülés (ROE)

19,9%

Likviditási mutató

0,93

Eszközforgási sebesség

1,5

Árbevétel / alkalmazott

112 E RON

Teljes többéves elemzés, Altman Z′, trendek és értékelés → Pénzügyi egészségPro

Istoric

ÁFA-időszakok

EttőlEddigRészletek
2009-01-012013-01-11Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata la cererea persoanei impozabile, potrivit dispozitiilor din Legea nr.571/2003 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare

Întrebări frecvente

Cum verific firma ANDRO COMPANY SRL după CUI?

Cauți CUI 5151268. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru ANDRO COMPANY SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru ANDRO COMPANY SRL?

Datele de facturare sunt denumirea ANDRO COMPANY SRL, CUI 5151268, nr. Reg. Com. J22/3134/1993, sediu Sat Valea Lupului, Comuna Valea Lupului, Iaşi.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are ANDRO COMPANY SRL în 2025?

ANDRO COMPANY SRL (CUI 5151268) a avut o marjă de profit net de 4,8% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).