Vissza a kereséshez

SESAM SERV SRL

Aktív

SESAM SERV SRL este o firmă înființată în anul 1991 cu sediul în municipiul Oradea. În anul 2025, compania a înregistrat o cifră de afaceri de 389.827 lei și un profit net de 208.079 lei cu 2 angajați.Automatikusan generált összefoglaló nyilvános ANAF/ONRC adatokból

CUI: 48548 · Pénzügyi egészség

Helyezés 2025: Bihor #9253CAEN 8621 #1594

Általános információk

NévSESAM SERV SRL
CUI48548
CégjegyzékszámJ1991002650052
CímHOREA, 16, Municipiul Oradea, Bihor
Fő CAEN-kód8621
Engedélyezett CAEN-kódok862186228690
Bejegyzés dátuma17/12/1991
AdóhatóságAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Bihor
JogformaSRL
Tulajdoni formaPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Weboldal

Ez az Ön cége? Igényelje a weboldalát, és szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt!

Igényelje cége weboldalát, szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt, és hivatalos linkkel jelenjen meg Google-keresés helyett.

Weboldal igénylése

Igényléskor ingyen jár

Ellenőrzött jelvényCookie-hozzájárulásANPC (SAL) jelvényAI-láthatósági ellenőrzés
Keresés Google-on
Forrás: ONRC (data.gov.ro) · frissítve 2026. szeptember 29.

Igazgatók és törvényes képviselők

Forrás: ONRC
VENTER CARINA-PAULAadministrator
LUCAN IOAN-TRAIANadministrator

ÁFA

Nem ÁFA-alany

ONRC-státusz

Funcțiune

Állapot

Aktív adózó

Osztott ÁFA

Nem alkalmaz osztott ÁFA-fizetést

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

390 E RON

vs 624 E RON

≈ 77,4 E €

Profit net (2025)

208 E RON

vs 177 E RON

≈ 41,3 E €

Capitaluri proprii (2025)

214 E RON

vs 318 E RON

≈ 42,5 E €

Angajați (2025)

2
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
389 827
≈ 77,4 E €
208 079
≈ 41,3 E €
2
2024
623 920
≈ 125 E €
176 787
≈ 35,5 E €
2
2023
659 188
≈ 133 E €
239 984
≈ 48,5 E €
2
2022
682 176
≈ 138 E €
175 504
≈ 35,6 E €
2
2021
690 627
≈ 140 E €
179 295
≈ 36,4 E €
2
2020
643 707
≈ 133 E €
137 071
≈ 28,3 E €
2
2019
628 286
≈ 132 E €
194 802
≈ 41,1 E €
2
2018
503 851
≈ 108 E €
124 249
≈ 26,7 E €
2
2017
390 397
≈ 85,5 E €
56 155
≈ 12,3 E €
2
2016
475 866
≈ 106 E €
154 579
≈ 34,4 E €
2
2015
339 956
≈ 76,5 E €
42 164
≈ 9,49 E €
3
2014
277 443
≈ 62,4 E €
135 755
≈ 30,5 E €
3
2013
235 918
≈ 53,4 E €
96 535
≈ 21,8 E €
3
2012
216 461
≈ 48,6 E €
83 107
≈ 18,7 E €
3

Forrás: ANAF bilanț · frissítve 2026. szeptember 16. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Pénzügyi mutatók 2025

Nettó profitmarzs

53,4%

Sajáttőke-arányos megtérülés (ROE)

97,2%

Likviditási mutató

2,67

Eszközforgási sebesség

1,23

Árbevétel / alkalmazott

195 E RON

Teljes többéves elemzés, Altman Z′, trendek és értékelés → Pénzügyi egészségPro

Istoric

Întrebări frecvente

Cum verific firma SESAM SERV SRL după CUI?

Cauți CUI 48548. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru SESAM SERV SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru SESAM SERV SRL?

Datele de facturare sunt denumirea SESAM SERV SRL, CUI 48548, nr. Reg. Com. J1991002650052, sediu Municipiul Oradea, Bihor.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are SESAM SERV SRL în 2025?

SESAM SERV SRL (CUI 48548) a avut o marjă de profit net de 53,4% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).