Vissza a kereséshez

PRUDENT IMPEX SRL

AktívÁFA-regisztrált

PRUDENT IMPEX SRL este o companie înființată în anul 1993 cu sediul în satul Sălicea, comuna Ciurila, județul Cluj. Activitatea principală este comerțul cu ridicata al echipamentului informatic și de telecomunicații conform codului CAEN 4650.Automatikusan generált összefoglaló nyilvános ANAF/ONRC adatokból

CUI: 4340889 · Pénzügyi egészség

Helyezés 2025: Cluj #10751CAEN 4650 #363

Általános információk

NévPRUDENT IMPEX SRL
CUI4340889
CégjegyzékszámJ1993002661124
Cím77D, Sat Sălicea, Comuna Ciurila, Cluj
Fő CAEN-kód4650
Engedélyezett CAEN-kódok465062206290631063916392
Bejegyzés dátuma05/07/1993
AdóhatóságAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
JogformaSRL
Tulajdoni formaPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Weboldal

Ez az Ön cége? Igényelje a weboldalát, és szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt!

Igényelje cége weboldalát, szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt, és hivatalos linkkel jelenjen meg Google-keresés helyett.

Weboldal igénylése

Igényléskor ingyen jár

Ellenőrzött jelvényCookie-hozzájárulásANPC (SAL) jelvényAI-láthatósági ellenőrzés
Keresés Google-on
Forrás: ONRC (data.gov.ro) · frissítve 2026. szeptember 29.

Igazgatók és törvényes képviselők

Forrás: ONRC
OPREA MIRCEAadministrator
OPREA OANA-IULIAadministrator

ÁFA

ÁFA-körbe bejelentkezett

ONRC-státusz

Funcțiune

Állapot

Aktív adózó

Osztott ÁFA

Nem alkalmaz osztott ÁFA-fizetést

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

634 E RON

vs 1,02 M RON

≈ 126 E €

Profit net (2025)

177 E RON

vs 505 E RON

≈ 35,2 E €

Capitaluri proprii (2025)

178 E RON

vs 505 E RON

≈ 35,3 E €

Angajați (2025)

2
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
634 338
≈ 126 E €
177 424
≈ 35,2 E €
2
2024
1 017 642
≈ 205 E €
504 763
≈ 101 E €
3
2023
767 225
≈ 155 E €
339 784
≈ 68,7 E €
3
2022
741 060
≈ 150 E €
367 876
≈ 74,6 E €
3
2021
437 182
≈ 88,9 E €
159 355
≈ 32,4 E €
3
2020
417 609
≈ 86,3 E €
159 591
≈ 33 E €
3
2019
571 586
≈ 120 E €
284 054
≈ 59,9 E €
3
2018
372 478
≈ 80 E €
130 332
≈ 28 E €
3
2017
373 786
≈ 81,8 E €
162 381
≈ 35,5 E €
3
2016
258 636
≈ 57,6 E €
131 912
≈ 29,4 E €
2
2015
239 426
≈ 53,9 E €
14 556
≈ 3,27 E €
2
2014
300 534
≈ 67,6 E €
55 363
≈ 12,5 E €
2
2013
264 778
≈ 59,9 E €
9496
≈ 2,15 E €
3
2012
315 784
≈ 70,9 E €
4402
≈ 988 €
4

Forrás: ANAF bilanț · frissítve 2026. szeptember 16. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Pénzügyi mutatók 2025

Nettó profitmarzs

28%

Sajáttőke-arányos megtérülés (ROE)

99,9%

Likviditási mutató

2,37

Eszközforgási sebesség

2,2

Árbevétel / alkalmazott

317 E RON

Teljes többéves elemzés, Altman Z′, trendek és értékelés → Pénzügyi egészségPro

Istoric

ÁFA-időszakok

EttőlEddigRészletek
1993-10-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma PRUDENT IMPEX SRL după CUI?

Cauți CUI 4340889. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru PRUDENT IMPEX SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru PRUDENT IMPEX SRL?

Datele de facturare sunt denumirea PRUDENT IMPEX SRL, CUI 4340889, nr. Reg. Com. J1993002661124, sediu Sat Sălicea, Comuna Ciurila, Cluj.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are PRUDENT IMPEX SRL în 2025?

PRUDENT IMPEX SRL (CUI 4340889) a avut o marjă de profit net de 28% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).