Vissza a kereséshez

IULIAN SI FIUL SRL

AktívÁFA-regisztrált

IULIAN SI FIUL SRL este o companie înființată în anul 1993 cu sediul în Ștefănești, Argeș. Activitatea principală este clasificată la codul CAEN 0111 pentru cultivarea cerealelor, plantelor leguminoase și a plantelor oleaginoase.Automatikusan generált összefoglaló nyilvános ANAF/ONRC adatokból

CUI: 4318601 · Pénzügyi egészség

Helyezés 2025: Argeș #2372CAEN 0111 #2350

Általános információk

NévIULIAN SI FIUL SRL
CUI4318601
CégjegyzékszámJ03/1860/1993
CímSos. BUCURESTI-PITESTI KM.7, Oraş Ştefăneşti, Argeş
Fő CAEN-kód111
Engedélyezett CAEN-kódok01614621494152105221
Bejegyzés dátuma05/07/1993
AdóhatóságAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Argeş
JogformaSRL
Tulajdoni formaPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Weboldal

Ez az Ön cége? Igényelje a weboldalát, és szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt!

Igényelje cége weboldalát, szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt, és hivatalos linkkel jelenjen meg Google-keresés helyett.

Weboldal igénylése

Igényléskor ingyen jár

Ellenőrzött jelvényCookie-hozzájárulásANPC (SAL) jelvényAI-láthatósági ellenőrzés
Keresés Google-on
Forrás: ONRC (data.gov.ro) · frissítve 2026. október 21.

Igazgatók és törvényes képviselők

Forrás: ONRC
TRICĂ IULIANadministrator

ÁFA

ÁFA-körbe bejelentkezett

ONRC-státusz

Funcțiune

Állapot

Aktív adózó

Osztott ÁFA

Nem alkalmaz osztott ÁFA-fizetést

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

2,51 M RON

vs 622 E RON

≈ 499 E €

Profit net (2025)

614 E RON

vs 390 E RON

≈ 122 E €

Capitaluri proprii (2025)

2,97 M RON

vs 2,74 M RON

≈ 589 E €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
2 514 913
≈ 499 E €
613 683
≈ 122 E €
1
2024
622 269
≈ 125 E €
389 621
≈ 78,3 E €
1
2023
2 312 998
≈ 468 E €
706 388
≈ 143 E €
1
2022
1 148 471
≈ 233 E €
375 461
≈ 76,1 E €
1
2021
1 802 263
≈ 366 E €
954 030
≈ 194 E €
1
2020
947 456
≈ 196 E €
97 036
≈ 20,1 E €
1
2019
983 390
≈ 207 E €
135 076
≈ 28,5 E €
1
2018
581 610
≈ 125 E €
1686
≈ 362 €
2
2017
1 029 569
≈ 225 E €
380 088
≈ 83,2 E €
3
2016
629 188
≈ 140 E €
25 699
≈ 5,72 E €
3
2015
585 328
≈ 132 E €
2549
≈ 573 €
3
2014
449 756
≈ 101 E €
18 379
≈ 4,14 E €
3
2013
628 999
≈ 142 E €
95 310
≈ 21,6 E €
3
2012
727 564
≈ 163 E €
101 952
≈ 22,9 E €
2

Forrás: ANAF bilanț · frissítve 2026. szeptember 16. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Pénzügyi mutatók 2025

Nettó profitmarzs

24,4%

Sajáttőke-arányos megtérülés (ROE)

20,7%

Likviditási mutató

1,73

Eszközforgási sebesség

0,5

Árbevétel / alkalmazott

2,51 M RON

Teljes többéves elemzés, Altman Z′, trendek és értékelés → Pénzügyi egészségPro

Istoric

ÁFA-időszakok

EttőlEddigRészletek
1993-12-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma IULIAN SI FIUL SRL după CUI?

Cauți CUI 4318601. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru IULIAN SI FIUL SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru IULIAN SI FIUL SRL?

Datele de facturare sunt denumirea IULIAN SI FIUL SRL, CUI 4318601, nr. Reg. Com. J03/1860/1993, sediu Oraş Ştefăneşti, Argeş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are IULIAN SI FIUL SRL în 2025?

IULIAN SI FIUL SRL (CUI 4318601) a avut o marjă de profit net de 24,4% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).