Vissza a kereséshez

ELECTRIC SOLUTION & MENTENANCE S.R.L.

AktívÁFA-regisztrált

ELECTRIC SOLUTION & MENTENANCE S.R.L. este o companie înființată în anul 2019 cu sediul în sat Fălcoiu, județul Olt. Pentru anul 2024, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 171.794 lei și un profit net de 26.442 lei cu 2 angajați.Automatikusan generált összefoglaló nyilvános ANAF/ONRC adatokból

CUI: 41390377 · Pénzügyi egészség

Helyezés 2025: Olt #2246CAEN 1629 #103

Általános információk

NévELECTRIC SOLUTION & MENTENANCE S.R.L.
CUI41390377
CégjegyzékszámJ2019000860280
CímPRINCIPALĂ, 89 C, Sat Fălcoiu, Comuna Fălcoiu, Olt
Fő CAEN-kód4321
Bejegyzés dátuma12/07/2019
AdóhatóságUnitatea Fiscală Municipală Caracal
JogformaSRL
Tulajdoni formaPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Weboldal

Ez az Ön cége? Igényelje a weboldalát, és szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt!

Igényelje cége weboldalát, szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt, és hivatalos linkkel jelenjen meg Google-keresés helyett.

Weboldal igénylése

Igényléskor ingyen jár

Ellenőrzött jelvényCookie-hozzájárulásANPC (SAL) jelvényAI-láthatósági ellenőrzés
Keresés Google-on
Forrás: ONRC (data.gov.ro) · frissítve 2026. szeptember 29.

Igazgatók és törvényes képviselők

Forrás: ONRC

ÁFA

ÁFA-körbe bejelentkezett

ONRC-státusz

Funcțiune

Állapot

Aktív adózó

Osztott ÁFA

Nem alkalmaz osztott ÁFA-fizetést

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

647 E RON

vs 172 E RON

≈ 128 E €

Profit net (2025)

139 E RON

vs 26,4 E RON

≈ 27,6 E €

Capitaluri proprii (2025)

139 E RON

vs 27,5 E RON

≈ 27,6 E €

Angajați (2025)

—
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
647 111
≈ 128 E €
138 865
≈ 27,6 E €
—
2024
171 794
≈ 34,5 E €
26 442
≈ 5,32 E €
2
2023
530
≈ 107 €
530
≈ 107 €
—
2022
—
—
—
2021
300
≈ 61 €
158
≈ 32,1 €
—
2020
210
≈ 43,4 €
210
≈ 43,4 €
—
2019Erre az évre nem nyújtott be mérleget (ANAF által megerősítve).

Forrás: ANAF bilanț · frissítve 2026. szeptember 15. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Pénzügyi mutatók 2025

Nettó profitmarzs

21,5%

Sajáttőke-arányos megtérülés (ROE)

99,9%

Likviditási mutató

1,7

Eszközforgási sebesség

2,45

Árbevétel / alkalmazott

—

Teljes többéves elemzés, Altman Z′, trendek és értékelés → Pénzügyi egészségPro

Istoric

ÁFA-időszakok

EttőlEddigRészletek
2026-02-26—

Întrebări frecvente

Cum verific firma ELECTRIC SOLUTION & MENTENANCE S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 41390377. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru ELECTRIC SOLUTION & MENTENANCE S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru ELECTRIC SOLUTION & MENTENANCE S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea ELECTRIC SOLUTION & MENTENANCE S.R.L., CUI 41390377, nr. Reg. Com. J2019000860280, sediu Sat Fălcoiu, Comuna Fălcoiu, Olt.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are ELECTRIC SOLUTION & MENTENANCE S.R.L. în 2025?

ELECTRIC SOLUTION & MENTENANCE S.R.L. (CUI 41390377) a avut o marjă de profit net de 21,5% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).