Vissza a kereséshez

SORINACHE SUDURĂMONTAJ S.R.L.

AktívÁFA-regisztrált

SORINACHE SUDURĂMONTAJ S.R.L. este o companie înființată în anul 2019 cu sediul în satul Suraia, județul Vrancea. Activitatea principală este fabricarea articolelor de feronerie conform codului CAEN 2562.Automatikusan generált összefoglaló nyilvános ANAF/ONRC adatokból

CUI: 41314043 · Pénzügyi egészség

Helyezés 2025: Vrancea #1860CAEN 2562 #383

Általános információk

NévSORINACHE SUDURĂMONTAJ S.R.L.
CUI41314043
CégjegyzékszámJ39/765/2019
CímSURAIA, Sat Suraia, Comuna Suraia, Vrancea
Fő CAEN-kód2562
Bejegyzés dátuma26/06/2019
AdóhatóságAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Vrancea
JogformaSRL
Tulajdoni formaPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Weboldal

Ez az Ön cége? Igényelje a weboldalát, és szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt!

Igényelje cége weboldalát, szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt, és hivatalos linkkel jelenjen meg Google-keresés helyett.

Weboldal igénylése

Igényléskor ingyen jár

Ellenőrzött jelvényCookie-hozzájárulásANPC (SAL) jelvényAI-láthatósági ellenőrzés
Keresés Google-on
Forrás: ONRC (data.gov.ro) · frissítve 2026. november 7.

Igazgatók és törvényes képviselők

Forrás: ONRC
ROMAN SORINadministrator

ÁFA

ÁFA-körbe bejelentkezett

ONRC-státusz

Funcțiune

Állapot

Aktív adózó

Osztott ÁFA

Nem alkalmaz osztott ÁFA-fizetést

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

758 E RON

vs 979 E RON

≈ 150 E €

Profit net (2025)

493 E RON

vs 715 E RON

≈ 97,9 E €

Capitaluri proprii (2025)

494 E RON

vs 969 E RON

≈ 98 E €

Angajați (2025)

2
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
758 125
≈ 150 E €
493 097
≈ 97,9 E €
2
2024
979 065
≈ 197 E €
715 341
≈ 144 E €
2
2023
381 907
≈ 77,2 E €
229 752
≈ 46,4 E €
1
2022
300 762
≈ 61 E €
136 150
≈ 27,6 E €
1
2021
290 952
≈ 59,1 E €
170 752
≈ 34,7 E €
0
2020
241 210
≈ 49,9 E €
151 325
≈ 31,3 E €
1
2019
125 565
≈ 26,5 E €
50 946
≈ 10,7 E €
1

Forrás: ANAF bilanț · frissítve 2026. szeptember 10. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Pénzügyi mutatók 2025

Nettó profitmarzs

65%

Sajáttőke-arányos megtérülés (ROE)

99,9%

Likviditási mutató

14,88

Eszközforgási sebesség

1,44

Árbevétel / alkalmazott

379 E RON

Teljes többéves elemzés, Altman Z′, trendek és értékelés → Pénzügyi egészségPro

Istoric

ÁFA-időszakok

EttőlEddigRészletek
2023-04-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma SORINACHE SUDURĂMONTAJ S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 41314043. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru SORINACHE SUDURĂMONTAJ S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru SORINACHE SUDURĂMONTAJ S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea SORINACHE SUDURĂMONTAJ S.R.L., CUI 41314043, nr. Reg. Com. J39/765/2019, sediu Sat Suraia, Comuna Suraia, Vrancea.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are SORINACHE SUDURĂMONTAJ S.R.L. în 2025?

SORINACHE SUDURĂMONTAJ S.R.L. (CUI 41314043) a avut o marjă de profit net de 65% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).