Vissza a kereséshez

NICMARC IMPEX SRL

AktívÁFA-regisztrált

NICMARC IMPEX SRL este o companie înființată în anul 1992 cu sediul în satul Cobadin, județul Constanța. Pentru anul 2025, cifra de afaceri a fost de 13.075.476 lei și profitul net a fost de 868.438 lei cu 17 angajați.Automatikusan generált összefoglaló nyilvános ANAF/ONRC adatokból

CUI: 3961845 · Pénzügyi egészség

Helyezés 2025: Constanța #751CAEN 0111 #384

Általános információk

NévNICMARC IMPEX SRL
CUI3961845
CégjegyzékszámJ1992006343135
CímStr. RÂNDUNELELOR, 12, Sat Cobadin, Comuna Cobadin, Constanţa
Fő CAEN-kód111
Engedélyezett CAEN-kódok01110161016346214685521052246820
Bejegyzés dátuma15/12/1992
AdóhatóságAdministraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Constanţa
JogformaSRL
Tulajdoni formaPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Weboldal

Ez az Ön cége? Igényelje a weboldalát, és szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt!

Igényelje cége weboldalát, szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt, és hivatalos linkkel jelenjen meg Google-keresés helyett.

Weboldal igénylése

Igényléskor ingyen jár

Ellenőrzött jelvényCookie-hozzájárulásANPC (SAL) jelvényAI-láthatósági ellenőrzés
Keresés Google-on
Forrás: ONRC (data.gov.ro) · frissítve 2026. szeptember 29.

Igazgatók és törvényes képviselők

Forrás: ONRC
ȚĂROIU NICUȘORadministrator
ȚĂROIU MARIAadministrator
ȚĂROIU MARIUSadministrator

ÁFA

ÁFA-körbe bejelentkezett

ONRC-státusz

Funcțiune

Állapot

Aktív adózó

Osztott ÁFA

Nem alkalmaz osztott ÁFA-fizetést

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

13,1 M RON

vs 10,9 M RON

≈ 2,6 M €

Profit net (2025)

868 E RON

vs 577 E RON

≈ 172 E €

Capitaluri proprii (2025)

20,7 M RON

vs 20,4 M RON

≈ 4,11 M €

Angajați (2025)

17
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
13 075 476
≈ 2,6 M €
868 438
≈ 172 E €
17
2024
10 894 786
≈ 2,19 M €
577 384
≈ 116 E €
19
2023
14 854 612
≈ 3 M €
295 339
≈ 59,7 E €
18
2022
15 457 010
≈ 3,13 M €
4 745 113
≈ 962 E €
16
2021
12 843 985
≈ 2,61 M €
4 683 554
≈ 952 E €
16
2020
4 615 624
≈ 954 E €
-2 442 751
≈ -505 E €
15
2019
12 488 094
≈ 2,63 M €
953 518
≈ 201 E €
17
2018
13 175 891
≈ 2,83 M €
1 410 395
≈ 303 E €
18
2017
9 159 115
≈ 2,01 M €
647 979
≈ 142 E €
18
2016
11 646 768
≈ 2,59 M €
1 613 519
≈ 359 E €
18
2015
6 313 176
≈ 1,42 M €
2 228 192
≈ 501 E €
15
2014
7 638 072
≈ 1,72 M €
1 847 361
≈ 416 E €
12
2013
4 591 955
≈ 1,04 M €
1 304 597
≈ 295 E €
12
2012
7 668 490
≈ 1,72 M €
1 970 244
≈ 442 E €
12

Forrás: ANAF bilanț · frissítve 2026. szeptember 16. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Pénzügyi mutatók 2025

Nettó profitmarzs

6,6%

Sajáttőke-arányos megtérülés (ROE)

4,2%

Likviditási mutató

3,27

Eszközforgási sebesség

0,5

Árbevétel / alkalmazott

769 E RON

Teljes többéves elemzés, Altman Z′, trendek és értékelés → Pénzügyi egészségPro

Istoric

ÁFA-időszakok

EttőlEddigRészletek
1997-07-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma NICMARC IMPEX SRL după CUI?

Cauți CUI 3961845. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru NICMARC IMPEX SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru NICMARC IMPEX SRL?

Datele de facturare sunt denumirea NICMARC IMPEX SRL, CUI 3961845, nr. Reg. Com. J1992006343135, sediu Sat Cobadin, Comuna Cobadin, Constanţa.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are NICMARC IMPEX SRL în 2025?

NICMARC IMPEX SRL (CUI 3961845) a avut o marjă de profit net de 6,6% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).