Vissza a kereséshez

TEO FARM SRL

AktívÁFA-regisztrált

TEO FARM SRL este o firmă înființată în anul 1993 cu sediul în sat Osica de Sus, județul Olt. În anul 2025, compania a înregistrat o cifră de afaceri de 4.264.504 lei și un profit net de 102.486 lei cu 7 angajați.Automatikusan generált összefoglaló nyilvános ANAF/ONRC adatokból

CUI: 3949990 · Pénzügyi egészség

Helyezés 2025: Olt #564CAEN 4773 #783

Általános információk

NévTEO FARM SRL
CUI3949990
CégjegyzékszámJ1993000573281
CímA. I. CUZA, 2, Sat Osica de Sus, Comuna Osica de Sus, Olt
Fő CAEN-kód4773
Engedélyezett CAEN-kódok47274773477447754778
Bejegyzés dátuma16/04/1993
AdóhatóságUnitatea Fiscală Municipală Caracal
JogformaSRL
Tulajdoni formaPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Weboldal

Ez az Ön cége? Igényelje a weboldalát, és szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt!

Igényelje cége weboldalát, szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt, és hivatalos linkkel jelenjen meg Google-keresés helyett.

Weboldal igénylése

Igényléskor ingyen jár

Ellenőrzött jelvényCookie-hozzájárulásANPC (SAL) jelvényAI-láthatósági ellenőrzés
Keresés Google-on
Forrás: ONRC (data.gov.ro) · frissítve 2026. október 21.

Igazgatók és törvényes képviselők

Forrás: ONRC

ÁFA

ÁFA-körbe bejelentkezett

ONRC-státusz

Funcțiune

Állapot

Aktív adózó

Osztott ÁFA

Nem alkalmaz osztott ÁFA-fizetést

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

4,26 M RON

vs 3,69 M RON

≈ 846 E €

Profit net (2025)

102 E RON

vs 240 E RON

≈ 20,3 E €

Capitaluri proprii (2025)

502 E RON

vs 519 E RON

≈ 99,6 E €

Angajați (2025)

7
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
4 264 504
≈ 846 E €
102 486
≈ 20,3 E €
7
2024
3 686 131
≈ 741 E €
240 173
≈ 48,3 E €
5
2023
3 082 456
≈ 623 E €
246 163
≈ 49,8 E €
5
2022
2 506 166
≈ 508 E €
169 552
≈ 34,4 E €
5
2021
2 126 463
≈ 432 E €
166 343
≈ 33,8 E €
4
2020
1 778 444
≈ 368 E €
129 797
≈ 26,8 E €
4
2019
1 256 239
≈ 265 E €
21 199
≈ 4,47 E €
4
2018
933 333
≈ 201 E €
-19 380
≈ -4,16 E €
4
2017
709 863
≈ 155 E €
-25 172
≈ -5,51 E €
4
2016
652 282
≈ 145 E €
10 003
≈ 2,23 E €
4
2015
722 652
≈ 163 E €
35 773
≈ 8,05 E €
3
2014
722 890
≈ 163 E €
90 179
≈ 20,3 E €
3
2013
772 478
≈ 175 E €
83 638
≈ 18,9 E €
3
2012
800 815
≈ 180 E €
93 799
≈ 21,1 E €
3

Forrás: ANAF bilanț · frissítve 2026. szeptember 16. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Pénzügyi mutatók 2025

Nettó profitmarzs

2,4%

Sajáttőke-arányos megtérülés (ROE)

20,4%

Likviditási mutató

1,38

Eszközforgási sebesség

2,36

Árbevétel / alkalmazott

609 E RON

Teljes többéves elemzés, Altman Z′, trendek és értékelés → Pénzügyi egészségPro

Istoric

ÁFA-időszakok

EttőlEddigRészletek
1994-02-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma TEO FARM SRL după CUI?

Cauți CUI 3949990. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru TEO FARM SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru TEO FARM SRL?

Datele de facturare sunt denumirea TEO FARM SRL, CUI 3949990, nr. Reg. Com. J1993000573281, sediu Sat Osica de Sus, Comuna Osica de Sus, Olt.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are TEO FARM SRL în 2025?

TEO FARM SRL (CUI 3949990) a avut o marjă de profit net de 2,4% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).