Vissza a kereséshez

SME TRANSPORT JUNIOR S.R.L.

AktívÁFA-regisztrált

SME TRANSPORT JUNIOR S.R.L. este o companie înființată în anul 2018 cu sediul în satul Vaideeni, județul Vâlcea. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 1.747.003 lei și un profit net de 301.328 lei cu 3 angajați.Automatikusan generált összefoglaló nyilvános ANAF/ONRC adatokból

CUI: 39308600 · Pénzügyi egészség

Helyezés 2025: Vâlcea #1183CAEN 4941 #6675

Általános információk

NévSME TRANSPORT JUNIOR S.R.L.
CUI39308600
CégjegyzékszámJ38/367/2018
CímVAIDEENI, 332, Sat Vaideeni, Comuna Vaideeni, Vâlcea
Fő CAEN-kód4941
Engedélyezett CAEN-kódok49416201
Bejegyzés dátuma08/05/2018
AdóhatóságUnitatea Fiscală Orăşenească Horezu
JogformaSRL
Tulajdoni formaPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Weboldal

Ez az Ön cége? Igényelje a weboldalát, és szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt!

Igényelje cége weboldalát, szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt, és hivatalos linkkel jelenjen meg Google-keresés helyett.

Weboldal igénylése

Igényléskor ingyen jár

Ellenőrzött jelvényCookie-hozzájárulásANPC (SAL) jelvényAI-láthatósági ellenőrzés
Keresés Google-on
Forrás: ONRC (data.gov.ro) · frissítve 2026. október 21.

Igazgatók és törvényes képviselők

Forrás: ONRC
SMEADĂ ION-COSMINadministrator

ÁFA

ÁFA-körbe bejelentkezett

ONRC-státusz

Funcțiune

Állapot

Aktív adózó

Osztott ÁFA

Nem alkalmaz osztott ÁFA-fizetést

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

1,75 M RON

vs 977 E RON

≈ 347 E €

Profit net (2025)

301 E RON

vs 332 E RON

≈ 59,8 E €

Capitaluri proprii (2025)

302 E RON

vs 332 E RON

≈ 59,9 E €

Angajați (2025)

3
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
1 747 003
≈ 347 E €
301 328
≈ 59,8 E €
3
2024
977 452
≈ 196 E €
332 221
≈ 66,8 E €
4
2023
238 000
≈ 48,1 E €
47 232
≈ 9,55 E €
1
2022
570 600
≈ 116 E €
322 691
≈ 65,4 E €
2
2021
256 000
≈ 52 E €
233 245
≈ 47,4 E €
1
2020
149 800
≈ 31 E €
115 122
≈ 23,8 E €
1
2019
114 450
≈ 24,1 E €
76 517
≈ 16,1 E €
1
2018
85 400
≈ 18,4 E €
74 749
≈ 16,1 E €
—

Forrás: ANAF bilanț · frissítve 2026. szeptember 16. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Pénzügyi mutatók 2025

Nettó profitmarzs

17,2%

Sajáttőke-arányos megtérülés (ROE)

99,9%

Likviditási mutató

0,6

Eszközforgási sebesség

2,39

Árbevétel / alkalmazott

582 E RON

Teljes többéves elemzés, Altman Z′, trendek és értékelés → Pénzügyi egészségPro

Istoric

ÁFA-időszakok

EttőlEddigRészletek
2022-02-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma SME TRANSPORT JUNIOR S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 39308600. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru SME TRANSPORT JUNIOR S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru SME TRANSPORT JUNIOR S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea SME TRANSPORT JUNIOR S.R.L., CUI 39308600, nr. Reg. Com. J38/367/2018, sediu Sat Vaideeni, Comuna Vaideeni, Vâlcea.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are SME TRANSPORT JUNIOR S.R.L. în 2025?

SME TRANSPORT JUNIOR S.R.L. (CUI 39308600) a avut o marjă de profit net de 17,2% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).