Vissza a kereséshez

PV ENDODONTICS DENT S.R.L.

Aktív

PV ENDODONTICS DENT S.R.L. este o companie înființată în anul 2018 cu sediul în municipiul Cluj-Napoca. Activitatea principală este clasificată conform codului CAEN 8623 pentru asistență stomatologică.Automatikusan generált összefoglaló nyilvános ANAF/ONRC adatokból

CUI: 38962061 · Pénzügyi egészség

Helyezés 2025: Cluj #13263CAEN 8623 #3195

Általános információk

NévPV ENDODONTICS DENT S.R.L.
CUI38962061
CégjegyzékszámJ2018000791125
CímMESES, 2, Municipiul Cluj-Napoca, Cluj
Fő CAEN-kód8623
Engedélyezett CAEN-kódok325072117219856086238690
Bejegyzés dátuma02/03/2018
AdóhatóságAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
JogformaSRL
Tulajdoni formaPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Weboldal

Ez az Ön cége? Igényelje a weboldalát, és szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt!

Igényelje cége weboldalát, szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt, és hivatalos linkkel jelenjen meg Google-keresés helyett.

Weboldal igénylése

Igényléskor ingyen jár

Ellenőrzött jelvényCookie-hozzájárulásANPC (SAL) jelvényAI-láthatósági ellenőrzés
Keresés Google-on
Forrás: ONRC (data.gov.ro) · frissítve 2026. október 21.

Igazgatók és törvényes képviselők

Forrás: ONRC
PETRICĂ VLADadministrator

ÁFA

Nem ÁFA-alany

ONRC-státusz

Funcțiune

Állapot

Aktív adózó

Osztott ÁFA

Nem alkalmaz osztott ÁFA-fizetést

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

456 E RON

vs 479 E RON

≈ 90,4 E €

Profit net (2025)

183 E RON

vs 286 E RON

≈ 36,3 E €

Capitaluri proprii (2025)

183 E RON

vs 286 E RON

≈ 36,3 E €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
455 565
≈ 90,4 E €
182 713
≈ 36,3 E €
1
2024
479 185
≈ 96,3 E €
285 741
≈ 57,4 E €
1
2023
284 132
≈ 57,4 E €
78 066
≈ 15,8 E €
1
2022
257 877
≈ 52,3 E €
201 904
≈ 40,9 E €
—
2021
228 867
≈ 46,5 E €
178 943
≈ 36,4 E €
—
2020
111 785
≈ 23,1 E €
78 405
≈ 16,2 E €
—
2019
135 209
≈ 28,5 E €
105 468
≈ 22,2 E €
—
2018
26 290
≈ 5,65 E €
13 627
≈ 2,93 E €
—

Forrás: ANAF bilanț · frissítve 2026. szeptember 16. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Pénzügyi mutatók 2025

Nettó profitmarzs

40,1%

Sajáttőke-arányos megtérülés (ROE)

99,9%

Likviditási mutató

1,24

Eszközforgási sebesség

1,39

Árbevétel / alkalmazott

456 E RON

Teljes többéves elemzés, Altman Z′, trendek és értékelés → Pénzügyi egészségPro

Istoric

Întrebări frecvente

Cum verific firma PV ENDODONTICS DENT S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 38962061. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru PV ENDODONTICS DENT S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru PV ENDODONTICS DENT S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea PV ENDODONTICS DENT S.R.L., CUI 38962061, nr. Reg. Com. J2018000791125, sediu Municipiul Cluj-Napoca, Cluj.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are PV ENDODONTICS DENT S.R.L. în 2025?

PV ENDODONTICS DENT S.R.L. (CUI 38962061) a avut o marjă de profit net de 40,1% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).