Vissza a kereséshez

LANCASTER ROSE CENTER SRL

Aktív

LANCASTER ROSE CENTER SRL este o companie înființată în anul 2017 cu sediul în satul Movilița, comuna Topraisar, județul Constanța. Pentru anul 2025, entitatea a înregistrat o cifră de afaceri de 336.768 lei și un profit net de 200.491 lei cu un angajat.Automatikusan generált összefoglaló nyilvános ANAF/ONRC adatokból

CUI: 38433796 · Pénzügyi egészség

Helyezés 2025: Constanța #11039CAEN 8559 #1497

Általános információk

NévLANCASTER ROSE CENTER SRL
CUI38433796
CégjegyzékszámJ2017003605132
CímRÂNDUNELELOR, 8, Sat Moviliţa, Comuna Topraisar, Constanţa
Fő CAEN-kód8559
Engedélyezett CAEN-kódok85599329
Bejegyzés dátuma02/11/2017
AdóhatóságUnitatea Fiscală Orăşenească Eforie
JogformaSRL
Tulajdoni formaPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Weboldal

Ez az Ön cége? Igényelje a weboldalát, és szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt!

Igényelje cége weboldalát, szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt, és hivatalos linkkel jelenjen meg Google-keresés helyett.

Weboldal igénylése

Igényléskor ingyen jár

Ellenőrzött jelvényCookie-hozzájárulásANPC (SAL) jelvényAI-láthatósági ellenőrzés
Keresés Google-on
Forrás: ONRC (data.gov.ro) · frissítve 2026. október 21.

Igazgatók és törvényes képviselők

Forrás: ONRC
VESA MARIANAadministrator

ÁFA

Nem ÁFA-alany

ONRC-státusz

Funcțiune

Állapot

Aktív adózó

Osztott ÁFA

Nem alkalmaz osztott ÁFA-fizetést

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

337 E RON

vs 268 E RON

≈ 66,8 E €

Profit net (2025)

200 E RON

vs 150 E RON

≈ 39,8 E €

Capitaluri proprii (2025)

201 E RON

vs 150 E RON

≈ 39,8 E €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
336 768
≈ 66,8 E €
200 491
≈ 39,8 E €
1
2024
268 300
≈ 53,9 E €
150 229
≈ 30,2 E €
1
2023
274 579
≈ 55,5 E €
191 320
≈ 38,7 E €
1
2022
198 488
≈ 40,2 E €
138 240
≈ 28 E €
1
2021
122 179
≈ 24,8 E €
66 813
≈ 13,6 E €
1
2020
95 635
≈ 19,8 E €
58 782
≈ 12,2 E €
1
2019
153 986
≈ 32,5 E €
78 851
≈ 16,6 E €
2
2018
193 954
≈ 41,7 E €
106 266
≈ 22,8 E €
2
2017
50 622
≈ 11,1 E €
34 004
≈ 7,44 E €
1

Forrás: ANAF bilanț · frissítve 2026. szeptember 16. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Pénzügyi mutatók 2025

Nettó profitmarzs

59,5%

Sajáttőke-arányos megtérülés (ROE)

99,9%

Likviditási mutató

12,58

Eszközforgási sebesség

1,55

Árbevétel / alkalmazott

337 E RON

Teljes többéves elemzés, Altman Z′, trendek és értékelés → Pénzügyi egészségPro

Istoric

Întrebări frecvente

Cum verific firma LANCASTER ROSE CENTER SRL după CUI?

Cauți CUI 38433796. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru LANCASTER ROSE CENTER SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru LANCASTER ROSE CENTER SRL?

Datele de facturare sunt denumirea LANCASTER ROSE CENTER SRL, CUI 38433796, nr. Reg. Com. J2017003605132, sediu Sat Moviliţa, Comuna Topraisar, Constanţa.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are LANCASTER ROSE CENTER SRL în 2025?

LANCASTER ROSE CENTER SRL (CUI 38433796) a avut o marjă de profit net de 59,5% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).