Vissza a kereséshez

IND-AGRO-IMPEX SRL

AktívÁFA-regisztrált

IND-AGRO-IMPEX SRL este o companie înființată în anul 1993 cu sediul în satul Ulmi, comuna Ulmi, județul Dâmbovița. În anul 2024, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 3.170.974 lei și un profit net de 356.341 lei cu 7 angajați.Automatikusan generált összefoglaló nyilvános ANAF/ONRC adatokból

CUI: 3806663 · Pénzügyi egészség

Helyezés 2025: Dâmbovița #1080CAEN 0111 #2278

Általános információk

NévIND-AGRO-IMPEX SRL
CUI3806663
CégjegyzékszámJ1993000734156
CímIslazului, 63, Sat Ulmi, Comuna Ulmi, Dâmboviţa
Fő CAEN-kód111
Bejegyzés dátuma20/04/1993
AdóhatóságAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Dâmboviţa
JogformaSRL
Tulajdoni formaPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Weboldal

Ez az Ön cége? Igényelje a weboldalát, és szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt!

Igényelje cége weboldalát, szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt, és hivatalos linkkel jelenjen meg Google-keresés helyett.

Weboldal igénylése

Igényléskor ingyen jár

Ellenőrzött jelvényCookie-hozzájárulásANPC (SAL) jelvényAI-láthatósági ellenőrzés
Keresés Google-on
Forrás: ONRC (data.gov.ro) · frissítve 2026. október 21.

Igazgatók és törvényes képviselők

Forrás: ONRC

ÁFA

ÁFA-körbe bejelentkezett

ONRC-státusz

Funcțiune

Állapot

Aktív adózó

Osztott ÁFA

Nem alkalmaz osztott ÁFA-fizetést

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

2,61 M RON

vs 3,17 M RON

≈ 517 E €

Profit net (2025)

2,67 E RON

vs 356 E RON

≈ 529 €

Capitaluri proprii (2025)

3,37 M RON

vs 3,25 M RON

≈ 669 E €

Angajați (2025)

10
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
2 606 412
≈ 517 E €
2665
≈ 529 €
10
2024
3 170 974
≈ 637 E €
356 341
≈ 71,6 E €
7
2023
1 149 858
≈ 232 E €
-514 141
≈ -104 E €
7
2022
5 234 088
≈ 1,06 M €
128 128
≈ 26 E €
9
2021
1 890 665
≈ 384 E €
467 687
≈ 95,1 E €
9
2020
1 798 497
≈ 372 E €
227 599
≈ 47,1 E €
7
2019
3 036 794
≈ 640 E €
407 511
≈ 85,9 E €
9
2018
2 060 590
≈ 443 E €
403 069
≈ 86,6 E €
7
2017
2 848 615
≈ 624 E €
265 225
≈ 58,1 E €
6
2016
1 574 669
≈ 351 E €
172 367
≈ 38,4 E €
7
2015
1 790 296
≈ 403 E €
87 575
≈ 19,7 E €
8
2014
1 741 795
≈ 392 E €
997
≈ 224 €
8
2013
1 698 489
≈ 384 E €
53 665
≈ 12,1 E €
8
2012
1 575 049
≈ 353 E €
2844
≈ 638 €
7

Forrás: ANAF bilanț · frissítve 2026. szeptember 16. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Pénzügyi mutatók 2025

Nettó profitmarzs

0,1%

Sajáttőke-arányos megtérülés (ROE)

0,1%

Likviditási mutató

2,42

Eszközforgási sebesség

0,54

Árbevétel / alkalmazott

261 E RON

Teljes többéves elemzés, Altman Z′, trendek és értékelés → Pénzügyi egészségPro

Istoric

ÁFA-időszakok

EttőlEddigRészletek
1993-07-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma IND-AGRO-IMPEX SRL după CUI?

Cauți CUI 3806663. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru IND-AGRO-IMPEX SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru IND-AGRO-IMPEX SRL?

Datele de facturare sunt denumirea IND-AGRO-IMPEX SRL, CUI 3806663, nr. Reg. Com. J1993000734156, sediu Sat Ulmi, Comuna Ulmi, Dâmboviţa.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are IND-AGRO-IMPEX SRL în 2025?

IND-AGRO-IMPEX SRL (CUI 3806663) a avut o marjă de profit net de 0,1% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).