Vissza a kereséshez

G.S.A.GRISANTI SRL

AktívÁFA-regisztrált

G.S.A.GRISANTI SRL este o companie înființată în anul 1992 cu sediul în municipiul Timișoara. În anul 2024, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 897.464 lei și un profit net de 252.217 lei cu 4 angajați.Automatikusan generált összefoglaló nyilvános ANAF/ONRC adatokból

CUI: 3792568 · Pénzügyi egészség

Helyezés 2025: Timiș #7173CAEN 6820 #2969

Általános információk

NévG.S.A.GRISANTI SRL
CUI3792568
CégjegyzékszámJ1992004184350
CímStr. MOLDOVEI, 7, Municipiul Timişoara, Timiş
Fő CAEN-kód6820
Engedélyezett CAEN-kódok6811681268207711
Bejegyzés dátuma12/11/1992
AdóhatóságAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
JogformaSRL
Tulajdoni formaPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Weboldal

Ez az Ön cége? Igényelje a weboldalát, és szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt!

Igényelje cége weboldalát, szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt, és hivatalos linkkel jelenjen meg Google-keresés helyett.

Weboldal igénylése

Igényléskor ingyen jár

Ellenőrzött jelvényCookie-hozzájárulásANPC (SAL) jelvényAI-láthatósági ellenőrzés
Keresés Google-on
Forrás: ONRC (data.gov.ro) · frissítve 2026. október 21.

Igazgatók és törvényes képviselők

Forrás: ONRC
SILAGHI ANAadministrator

ÁFA

ÁFA-körbe bejelentkezett

ONRC-státusz

Funcțiune

Állapot

Aktív adózó

Osztott ÁFA

Nem alkalmaz osztott ÁFA-fizetést

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

883 E RON

vs 897 E RON

≈ 175 E €

Profit net (2025)

148 E RON

vs 252 E RON

≈ 29,4 E €

Capitaluri proprii (2025)

777 E RON

vs 881 E RON

≈ 154 E €

Angajați (2025)

3
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
882 918
≈ 175 E €
148 192
≈ 29,4 E €
3
2024
897 464
≈ 180 E €
252 217
≈ 50,7 E €
4
2023
772 864
≈ 156 E €
79 619
≈ 16,1 E €
3
2022
756 602
≈ 153 E €
164 085
≈ 33,3 E €
4
2021
—
0
≈ 0 €
—
2020
423 809
≈ 87,6 E €
-338
≈ -69,9 €
4
2019
373 538
≈ 78,7 E €
63 347
≈ 13,3 E €
—
2018
353 603
≈ 76 E €
16 272
≈ 3,5 E €
—
2017
311 680
≈ 68,2 E €
56 291
≈ 12,3 E €
1
2016
308 488
≈ 68,7 E €
58 340
≈ 13 E €
1
2015
246 050
≈ 55,4 E €
5522
≈ 1,24 E €
1
2014
238 623
≈ 53,7 E €
14 307
≈ 3,22 E €
1
2013
331 723
≈ 75,1 E €
45 977
≈ 10,4 E €
1
2012
438 079
≈ 98,3 E €
214 273
≈ 48,1 E €
1

Forrás: ANAF bilanț · frissítve 2026. szeptember 16. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Pénzügyi mutatók 2025

Nettó profitmarzs

16,8%

Sajáttőke-arányos megtérülés (ROE)

19,1%

Likviditási mutató

0,66

Eszközforgási sebesség

0,66

Árbevétel / alkalmazott

294 E RON

Teljes többéves elemzés, Altman Z′, trendek és értékelés → Pénzügyi egészségPro

Istoric

ÁFA-időszakok

EttőlEddigRészletek
1999-01-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma G.S.A.GRISANTI SRL după CUI?

Cauți CUI 3792568. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru G.S.A.GRISANTI SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru G.S.A.GRISANTI SRL?

Datele de facturare sunt denumirea G.S.A.GRISANTI SRL, CUI 3792568, nr. Reg. Com. J1992004184350, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are G.S.A.GRISANTI SRL în 2025?

G.S.A.GRISANTI SRL (CUI 3792568) a avut o marjă de profit net de 16,8% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).