Vissza a kereséshez

RESOURCE NETWORK S.R.L.

AktívÁFA-regisztrált

RESOURCE NETWORK S.R.L. este o companie înființată în anul 2017 cu sediul în satul Arva, comuna Valea Călugărească, județul Prahova. Activitatea principală este clasificată la codul CAEN 7020 pentru consultanță în afaceri și management.Automatikusan generált összefoglaló nyilvános ANAF/ONRC adatokból

CUI: 37838732 · Pénzügyi egészség

Helyezés 2025: Prahova #6575CAEN 7020 #1168

Általános információk

NévRESOURCE NETWORK S.R.L.
CUI37838732
CégjegyzékszámJ2019002400293
Cím57, Sat Arva, Comuna Valea Călugărească, Prahova
Fő CAEN-kód7020
Engedélyezett CAEN-kódok432147406210622062907020800982309510
Bejegyzés dátuma16/07/2019
AdóhatóságUnitatea Fiscală Orăşenească Boldeşti Scăeni
JogformaSRL
Tulajdoni formaPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Weboldal

Ez az Ön cége? Igényelje a weboldalát, és szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt!

Igényelje cége weboldalát, szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt, és hivatalos linkkel jelenjen meg Google-keresés helyett.

Weboldal igénylése

Igényléskor ingyen jár

Ellenőrzött jelvényCookie-hozzájárulásANPC (SAL) jelvényAI-láthatósági ellenőrzés
Keresés Google-on
Forrás: ONRC (data.gov.ro) · frissítve 2026. november 7.

Igazgatók és törvényes képviselők

Forrás: ONRC

ÁFA

ÁFA-körbe bejelentkezett

ONRC-státusz

Funcțiune

Állapot

Aktív adózó

Osztott ÁFA

Nem alkalmaz osztott ÁFA-fizetést

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

578 E RON

vs 362 E RON

≈ 115 E €

Profit net (2025)

350 E RON

vs 262 E RON

≈ 69,6 E €

Capitaluri proprii (2025)

351 E RON

vs 262 E RON

≈ 69,6 E €

Angajați (2025)

0
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
578 399
≈ 115 E €
350 478
≈ 69,6 E €
0
2024
362 103
≈ 72,8 E €
261 792
≈ 52,6 E €
—
2023
—
-1528
≈ -309 €
—
2022
—
-661
≈ -134 €
—
2021
—
-437
≈ -88,8 €
—
2020
3000
≈ 620 €
-1091
≈ -226 €
—
2019
3000
≈ 632 €
-13 847
≈ -2,92 E €
—
2018
23 258
≈ 5 E €
21 794
≈ 4,68 E €
—
2017
8158
≈ 1,79 E €
-4322
≈ -946 €
—

Forrás: ANAF bilanț · frissítve 2026. szeptember 16. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Pénzügyi mutatók 2025

Nettó profitmarzs

60,6%

Sajáttőke-arányos megtérülés (ROE)

99,9%

Likviditási mutató

10,64

Eszközforgási sebesség

1,5

Árbevétel / alkalmazott

—

Teljes többéves elemzés, Altman Z′, trendek és értékelés → Pénzügyi egészségPro

Istoric

ÁFA-időszakok

EttőlEddigRészletek
2025-02-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma RESOURCE NETWORK S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 37838732. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru RESOURCE NETWORK S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru RESOURCE NETWORK S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea RESOURCE NETWORK S.R.L., CUI 37838732, nr. Reg. Com. J2019002400293, sediu Sat Arva, Comuna Valea Călugărească, Prahova.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are RESOURCE NETWORK S.R.L. în 2025?

RESOURCE NETWORK S.R.L. (CUI 37838732) a avut o marjă de profit net de 60,6% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).