Vissza a kereséshez

ARCHITECHNICA STUDIO SRL

AktívÁFA-regisztrált

ARCHITECHNICA STUDIO SRL este o companie înființată în anul 2017 cu sediul în municipiul Deva, județul Hunedoara. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 490.999 lei și un profit net de 212.329 lei cu un angajat.Automatikusan generált összefoglaló nyilvános ANAF/ONRC adatokból

CUI: 37534679 · Pénzügyi egészség

Helyezés 2025: Hunedoara #2902CAEN 7111 #1243

Általános információk

NévARCHITECHNICA STUDIO SRL
CUI37534679
CégjegyzékszámJ2017000648204
CímTITU MAIORESCU, 25, Municipiul Deva, Hunedoara
Fő CAEN-kód7111
Engedélyezett CAEN-kódok7111711274308210
Bejegyzés dátuma09/05/2017
AdóhatóságAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Hunedoara
JogformaSRL
Tulajdoni formaPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Weboldal

Ez az Ön cége? Igényelje a weboldalát, és szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt!

Igényelje cége weboldalát, szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt, és hivatalos linkkel jelenjen meg Google-keresés helyett.

Weboldal igénylése

Igényléskor ingyen jár

Ellenőrzött jelvényCookie-hozzájárulásANPC (SAL) jelvényAI-láthatósági ellenőrzés
Keresés Google-on
Forrás: ONRC (data.gov.ro) · frissítve 2026. október 21.

Igazgatók és törvényes képviselők

Forrás: ONRC
JUNIE DAN-CIPRIANadministrator

ÁFA

ÁFA-körbe bejelentkezett

ONRC-státusz

Funcțiune

Állapot

Aktív adózó

Osztott ÁFA

Nem alkalmaz osztott ÁFA-fizetést

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

491 E RON

vs 258 E RON

≈ 97,5 E €

Profit net (2025)

212 E RON

vs 134 E RON

≈ 42,1 E €

Capitaluri proprii (2025)

213 E RON

vs 239 E RON

≈ 42,2 E €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
490 999
≈ 97,5 E €
212 329
≈ 42,1 E €
1
2024
258 413
≈ 51,9 E €
133 713
≈ 26,9 E €
1
2023
180 878
≈ 36,6 E €
135 469
≈ 27,4 E €
1
2022
168 582
≈ 34,2 E €
145 316
≈ 29,5 E €
1
2021
134 407
≈ 27,3 E €
121 546
≈ 24,7 E €
—
2020
129 292
≈ 26,7 E €
119 653
≈ 24,7 E €
—
2019
130 339
≈ 27,5 E €
106 880
≈ 22,5 E €
—
2018
124 583
≈ 26,8 E €
111 779
≈ 24 E €
—
2017
77 788
≈ 17 E €
68 100
≈ 14,9 E €
—

Forrás: ANAF bilanț · frissítve 2026. szeptember 16. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Pénzügyi mutatók 2025

Nettó profitmarzs

43,2%

Sajáttőke-arányos megtérülés (ROE)

99,9%

Likviditási mutató

1,6

Eszközforgási sebesség

1,21

Árbevétel / alkalmazott

491 E RON

Teljes többéves elemzés, Altman Z′, trendek és értékelés → Pénzügyi egészségPro

Istoric

ÁFA-időszakok

EttőlEddigRészletek
2024-04-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma ARCHITECHNICA STUDIO SRL după CUI?

Cauți CUI 37534679. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru ARCHITECHNICA STUDIO SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru ARCHITECHNICA STUDIO SRL?

Datele de facturare sunt denumirea ARCHITECHNICA STUDIO SRL, CUI 37534679, nr. Reg. Com. J2017000648204, sediu Municipiul Deva, Hunedoara.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are ARCHITECHNICA STUDIO SRL în 2025?

ARCHITECHNICA STUDIO SRL (CUI 37534679) a avut o marjă de profit net de 43,2% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).