Vissza a kereséshez

ONE CONTRACTING SRL

AktívÁFA-regisztrált

ONE CONTRACTING SRL este o companie înființată în anul 2016 cu sediul în municipiul Deva, județul Hunedoara. Activitatea principală este clasificată la codul CAEN 7112 și înregistrează cifra de afaceri de 460.804 lei pentru anul 2025.Automatikusan generált összefoglaló nyilvános ANAF/ONRC adatokból

CUI: 36325631 · Pénzügyi egészség

Helyezés 2025: Hunedoara #3016CAEN 7112 #4833

Általános információk

NévONE CONTRACTING SRL
CUI36325631
CégjegyzékszámJ2016000790201
CímGHEORGHE LAZĂR, 1B, Municipiul Deva, Hunedoara
Fő CAEN-kód7112
Engedélyezett CAEN-kódok7020711171127412
Bejegyzés dátuma18/07/2016
AdóhatóságAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Hunedoara
JogformaSRL
Tulajdoni formaPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Weboldal

Ez az Ön cége? Igényelje a weboldalát, és szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt!

Igényelje cége weboldalát, szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt, és hivatalos linkkel jelenjen meg Google-keresés helyett.

Weboldal igénylése

Igényléskor ingyen jár

Ellenőrzött jelvényCookie-hozzájárulásANPC (SAL) jelvényAI-láthatósági ellenőrzés
Keresés Google-on
Forrás: ONRC (data.gov.ro) · frissítve 2026. október 21.

Igazgatók és törvényes képviselők

Forrás: ONRC
SUPURAN VLADadministrator

ÁFA

ÁFA-körbe bejelentkezett

ONRC-státusz

Funcțiune

Állapot

Aktív adózó

Osztott ÁFA

Nem alkalmaz osztott ÁFA-fizetést

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

461 E RON

vs 482 E RON

≈ 91,5 E €

Profit net (2025)

325 E RON

vs 355 E RON

≈ 64,5 E €

Capitaluri proprii (2025)

325 E RON

vs 608 E RON

≈ 64,5 E €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
460 804
≈ 91,5 E €
324 769
≈ 64,5 E €
1
2024
482 317
≈ 97 E €
354 871
≈ 71,3 E €
1
2023
443 027
≈ 89,6 E €
297 835
≈ 60,2 E €
1
2022
297 572
≈ 60,3 E €
189 758
≈ 38,5 E €
1
2021
189 867
≈ 38,6 E €
76 710
≈ 15,6 E €
1
2020
166 290
≈ 34,4 E €
69 474
≈ 14,4 E €
1
2019
200 399
≈ 42,2 E €
98 913
≈ 20,8 E €
1
2018
276 702
≈ 59,5 E €
142 615
≈ 30,6 E €
1
2017
192 652
≈ 42,2 E €
72 789
≈ 15,9 E €
1
2016
118 349
≈ 26,4 E €
85 709
≈ 19,1 E €
0

Forrás: ANAF bilanț · frissítve 2026. szeptember 16. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Pénzügyi mutatók 2025

Nettó profitmarzs

70,5%

Sajáttőke-arányos megtérülés (ROE)

99,9%

Likviditási mutató

1,61

Eszközforgási sebesség

0,63

Árbevétel / alkalmazott

461 E RON

Teljes többéves elemzés, Altman Z′, trendek és értékelés → Pénzügyi egészségPro

Istoric

ÁFA-időszakok

EttőlEddigRészletek
2023-06-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma ONE CONTRACTING SRL după CUI?

Cauți CUI 36325631. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru ONE CONTRACTING SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru ONE CONTRACTING SRL?

Datele de facturare sunt denumirea ONE CONTRACTING SRL, CUI 36325631, nr. Reg. Com. J2016000790201, sediu Municipiul Deva, Hunedoara.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are ONE CONTRACTING SRL în 2025?

ONE CONTRACTING SRL (CUI 36325631) a avut o marjă de profit net de 70,5% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).