Vissza a kereséshez

MARCUS MEDICAL S.R.L.

Aktív

MARCUS MEDICAL S.R.L. este o companie înființată în anul 2016 cu sediul în satul Reteag, comuna Petru Rareș, județul Bistrița-Năsăud. În anul 2025, entitatea a înregistrat o cifră de afaceri de 508.551 lei și un profit net de 129.535 lei cu 4 angajați.Automatikusan generált összefoglaló nyilvános ANAF/ONRC adatokból

CUI: 36087238 · Pénzügyi egészség

Helyezés 2025: Bistrița-Năsăud #2917CAEN 8622 #3702

Általános információk

NévMARCUS MEDICAL S.R.L.
CUI36087238
CégjegyzékszámJ2016000443060
Cím137, Sat Reteag, Comuna Petru Rareş, Bistriţa-Năsăud
Fő CAEN-kód8622
Engedélyezett CAEN-kódok862186228691
Bejegyzés dátuma17/05/2016
AdóhatóságUnitatea Fiscală Orăşenească Beclean
JogformaSRL
Tulajdoni formaPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Weboldal

Ez az Ön cége? Igényelje a weboldalát, és szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt!

Igényelje cége weboldalát, szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt, és hivatalos linkkel jelenjen meg Google-keresés helyett.

Weboldal igénylése

Igényléskor ingyen jár

Ellenőrzött jelvényCookie-hozzájárulásANPC (SAL) jelvényAI-láthatósági ellenőrzés
Keresés Google-on
Forrás: ONRC (data.gov.ro) · frissítve 2026. október 21.

Igazgatók és törvényes képviselők

Forrás: ONRC

ÁFA

Nem ÁFA-alany

ONRC-státusz

Funcțiune

Állapot

Aktív adózó

Osztott ÁFA

Nem alkalmaz osztott ÁFA-fizetést

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

509 E RON

vs 475 E RON

≈ 101 E €

Profit net (2025)

130 E RON

vs 254 E RON

≈ 25,7 E €

Capitaluri proprii (2025)

145 E RON

vs 255 E RON

≈ 28,7 E €

Angajați (2025)

4
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
508 551
≈ 101 E €
129 535
≈ 25,7 E €
4
2024
475 372
≈ 95,6 E €
254 028
≈ 51,1 E €
3
2023
428 295
≈ 86,6 E €
183 882
≈ 37,2 E €
4
2022
310 145
≈ 62,9 E €
142 612
≈ 28,9 E €
3
2021
227 144
≈ 46,2 E €
66 829
≈ 13,6 E €
3
2020
200 416
≈ 41,4 E €
29 379
≈ 6,07 E €
3
2019
172 072
≈ 36,3 E €
72 086
≈ 15,2 E €
3
2018
125 813
≈ 27 E €
27 978
≈ 6,01 E €
2
2017
89 874
≈ 19,7 E €
22 416
≈ 4,91 E €
2
2016
34 495
≈ 7,68 E €
-6947
≈ -1,55 E €
1

Forrás: ANAF bilanț · frissítve 2026. szeptember 16. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Pénzügyi mutatók 2025

Nettó profitmarzs

25,5%

Sajáttőke-arányos megtérülés (ROE)

89,5%

Likviditási mutató

0,54

Eszközforgási sebesség

0,99

Árbevétel / alkalmazott

127 E RON

Teljes többéves elemzés, Altman Z′, trendek és értékelés → Pénzügyi egészségPro

Istoric

Întrebări frecvente

Cum verific firma MARCUS MEDICAL S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 36087238. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru MARCUS MEDICAL S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru MARCUS MEDICAL S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea MARCUS MEDICAL S.R.L., CUI 36087238, nr. Reg. Com. J2016000443060, sediu Sat Reteag, Comuna Petru Rareş, Bistriţa-Năsăud.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are MARCUS MEDICAL S.R.L. în 2025?

MARCUS MEDICAL S.R.L. (CUI 36087238) a avut o marjă de profit net de 25,5% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).