Vissza a kereséshez

BENBAU EXPRES S.R.L.

AktívÁFA-regisztrált

BENBAU EXPRES S.R.L. este o firmă înființată în anul 2016 cu sediul în satul Mintia, comuna Veţel, județul Hunedoara. În anul 2025, compania a înregistrat o cifră de afaceri de 1.341.905 lei și un profit net de 2770 lei cu 3 angajați.Automatikusan generált összefoglaló nyilvános ANAF/ONRC adatokból

CUI: 35929486 · Pénzügyi egészség

Helyezés 2025: Hunedoara #1568CAEN 4100 #2824

Általános információk

NévBENBAU EXPRES S.R.L.
CUI35929486
CégjegyzékszámJ2016000439201
CímHOREA, 174N, Sat Mintia, Comuna Veţel, Hunedoara
Fő CAEN-kód4100
Bejegyzés dátuma07/04/2016
AdóhatóságAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Hunedoara
JogformaSRL
Tulajdoni formaPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Weboldal

Ez az Ön cége? Igényelje a weboldalát, és szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt!

Igényelje cége weboldalát, szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt, és hivatalos linkkel jelenjen meg Google-keresés helyett.

Weboldal igénylése

Igényléskor ingyen jár

Ellenőrzött jelvényCookie-hozzájárulásANPC (SAL) jelvényAI-láthatósági ellenőrzés
Keresés Google-on
Forrás: ONRC (data.gov.ro) · frissítve 2026. október 21.

Igazgatók és törvényes képviselők

Forrás: ONRC

ÁFA

ÁFA-körbe bejelentkezett

ONRC-státusz

Funcțiune

Állapot

Aktív adózó

Osztott ÁFA

Nem alkalmaz osztott ÁFA-fizetést

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

1,34 M RON

vs 863 E RON

≈ 266 E €

Profit net (2025)

2,77 E RON

vs 51 E RON

≈ 550 €

Capitaluri proprii (2025)

509 E RON

vs 509 E RON

≈ 101 E €

Angajați (2025)

3
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
1 341 905
≈ 266 E €
2770
≈ 550 €
3
2024
862 868
≈ 173 E €
51 022
≈ 10,3 E €
4
2023
462 423
≈ 93,5 E €
70 044
≈ 14,2 E €
5
2022
1 708 547
≈ 346 E €
134 004
≈ 27,2 E €
4
2021
1 358 363
≈ 276 E €
341 523
≈ 69,4 E €
7
2020
810 254
≈ 168 E €
191 429
≈ 39,6 E €
3
2019
254 700
≈ 53,7 E €
122 737
≈ 25,9 E €
3
2018
133 600
≈ 28,7 E €
37 423
≈ 8,04 E €
2
2017
106 350
≈ 23,3 E €
58 924
≈ 12,9 E €
1
2016
122 680
≈ 27,3 E €
71 673
≈ 16 E €
2

Forrás: ANAF bilanț · frissítve 2026. szeptember 16. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Pénzügyi mutatók 2025

Nettó profitmarzs

0,2%

Sajáttőke-arányos megtérülés (ROE)

0,5%

Likviditási mutató

0,72

Eszközforgási sebesség

1,18

Árbevétel / alkalmazott

447 E RON

Teljes többéves elemzés, Altman Z′, trendek és értékelés → Pénzügyi egészségPro

Istoric

ÁFA-időszakok

EttőlEddigRészletek
2020-10-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma BENBAU EXPRES S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 35929486. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru BENBAU EXPRES S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru BENBAU EXPRES S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea BENBAU EXPRES S.R.L., CUI 35929486, nr. Reg. Com. J2016000439201, sediu Sat Mintia, Comuna Veţel, Hunedoara.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are BENBAU EXPRES S.R.L. în 2025?

BENBAU EXPRES S.R.L. (CUI 35929486) a avut o marjă de profit net de 0,2% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).