Vissza a kereséshez

SERV RESURSE & CONTABILITATE SRL

Aktív

SERV RESURSE & CONTABILITATE SRL este o companie înființată în anul 2016 cu sediul în sat Daneș, județul Mureș. Activitatea principală este codul CAEN 8211, iar în anul 2025 cifra de afaceri a fost de 1800 lei cu un profit net de 784 lei.Automatikusan generált összefoglaló nyilvános ANAF/ONRC adatokból

CUI: 35637341 · Pénzügyi egészség

Helyezés 2025: Mureș #17177CAEN 8211 #904

Általános információk

NévSERV RESURSE & CONTABILITATE SRL
CUI35637341
CégjegyzékszámJ2016000211265
CímDANEŞ, 156, Sat Daneş, Comuna Daneş, Mureş
Fő CAEN-kód8210
Engedélyezett CAEN-kódok7020821082998559
Bejegyzés dátuma11/02/2016
AdóhatóságUnitatea Fiscală Municipală Sighişoara
JogformaSRL
Tulajdoni formaPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Weboldal

Ez az Ön cége? Igényelje a weboldalát, és szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt!

Igényelje cége weboldalát, szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt, és hivatalos linkkel jelenjen meg Google-keresés helyett.

Weboldal igénylése

Igényléskor ingyen jár

Ellenőrzött jelvényCookie-hozzájárulásANPC (SAL) jelvényAI-láthatósági ellenőrzés
Keresés Google-on
Forrás: ONRC (data.gov.ro) · frissítve 2026. szeptember 29.

Igazgatók és törvényes képviselők

Forrás: ONRC
HUDEA LAVINIA ANCAadministrator

ÁFA

Nem ÁFA-alany

ONRC-státusz

Funcțiune

Állapot

Aktív adózó

Osztott ÁFA

Nem alkalmaz osztott ÁFA-fizetést

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

1,8 E RON

vs 1,3 E RON

≈ 357 €

Profit net (2025)

784 RON

vs 236 RON

≈ 156 €

Capitaluri proprii (2025)

1,5 E RON

vs 716 RON

≈ 298 €

Angajați (2025)

0
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
1800
≈ 357 €
784
≈ 156 €
0
2024
1300
≈ 261 €
236
≈ 47,4 €
0
2023
5900
≈ 1,19 E €
3149
≈ 637 €
—
2022
48 200
≈ 9,77 E €
37 907
≈ 7,69 E €
—
2021
40 650
≈ 8,26 E €
35 249
≈ 7,16 E €
—
2020
24 075
≈ 4,98 E €
11 722
≈ 2,42 E €
0
2019
9910
≈ 2,09 E €
6798
≈ 1,43 E €
1
2018
7380
≈ 1,59 E €
1598
≈ 343 €
1
2017
7200
≈ 1,58 E €
-3747
≈ -820 €
1
2016
13 614
≈ 3,03 E €
6405
≈ 1,43 E €
1

Forrás: ANAF bilanț · frissítve 2026. szeptember 16. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Pénzügyi mutatók 2025

Nettó profitmarzs

43,6%

Sajáttőke-arányos megtérülés (ROE)

52,3%

Likviditási mutató

42,67

Eszközforgási sebesség

1,17

Árbevétel / alkalmazott

—

Teljes többéves elemzés, Altman Z′, trendek és értékelés → Pénzügyi egészségPro

Istoric

Întrebări frecvente

Cum verific firma SERV RESURSE & CONTABILITATE SRL după CUI?

Cauți CUI 35637341. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru SERV RESURSE & CONTABILITATE SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru SERV RESURSE & CONTABILITATE SRL?

Datele de facturare sunt denumirea SERV RESURSE & CONTABILITATE SRL, CUI 35637341, nr. Reg. Com. J2016000211265, sediu Sat Daneş, Comuna Daneş, Mureş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are SERV RESURSE & CONTABILITATE SRL în 2025?

SERV RESURSE & CONTABILITATE SRL (CUI 35637341) a avut o marjă de profit net de 43,6% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).