Vissza a kereséshez

GRAUR XRAY SRL

Aktív

GRAUR XRAY SRL este o companie înființată în anul 2016 cu sediul în municipiul Târgu Mureș. Activitatea principală este clasificată la codul CAEN 8622.Automatikusan generált összefoglaló nyilvános ANAF/ONRC adatokból

CUI: 35388224 · Pénzügyi egészség

Helyezés 2025: Mureș #5442CAEN 8622 #3865

Általános információk

NévGRAUR XRAY SRL
CUI35388224
CégjegyzékszámJ2016000020263
CímCONSTANTIN ROMANU-VIVU, 8, Municipiul Târgu Mureş, Mureş
Fő CAEN-kód8622
Engedélyezett CAEN-kódok721072208610862186228699
Bejegyzés dátuma08/01/2016
AdóhatóságAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Mureş
JogformaSRL
Tulajdoni formaPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Weboldal

Ez az Ön cége? Igényelje a weboldalát, és szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt!

Igényelje cége weboldalát, szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt, és hivatalos linkkel jelenjen meg Google-keresés helyett.

Weboldal igénylése

Igényléskor ingyen jár

Ellenőrzött jelvényCookie-hozzájárulásANPC (SAL) jelvényAI-láthatósági ellenőrzés
Keresés Google-on
Forrás: ONRC (data.gov.ro) · frissítve 2026. október 21.

Igazgatók és törvényes képviselők

Forrás: ONRC

ÁFA

Nem ÁFA-alany

ONRC-státusz

Funcțiune

Állapot

Aktív adózó

Osztott ÁFA

Nem alkalmaz osztott ÁFA-fizetést

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

494 E RON

vs 423 E RON

≈ 98 E €

Profit net (2025)

268 E RON

vs 204 E RON

≈ 53,3 E €

Capitaluri proprii (2025)

269 E RON

vs 204 E RON

≈ 53,3 E €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
493 520
≈ 98 E €
268 444
≈ 53,3 E €
1
2024
423 388
≈ 85,1 E €
203 888
≈ 41 E €
1
2023
240 789
≈ 48,7 E €
142 193
≈ 28,7 E €
1
2022
188 758
≈ 38,3 E €
122 436
≈ 24,8 E €
1
2021
114 739
≈ 23,3 E €
69 147
≈ 14,1 E €
—
2020
78 292
≈ 16,2 E €
52 495
≈ 10,9 E €
—
2019
71 035
≈ 15 E €
20 606
≈ 4,34 E €
—
2018
75 424
≈ 16,2 E €
21 288
≈ 4,57 E €
—
2017
93 570
≈ 20,5 E €
21 364
≈ 4,68 E €
—
2016
69 572
≈ 15,5 E €
28 001
≈ 6,24 E €
—

Forrás: ANAF bilanț · frissítve 2026. szeptember 16. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Pénzügyi mutatók 2025

Nettó profitmarzs

54,4%

Sajáttőke-arányos megtérülés (ROE)

99,9%

Likviditási mutató

3,86

Eszközforgási sebesség

1,56

Árbevétel / alkalmazott

494 E RON

Teljes többéves elemzés, Altman Z′, trendek és értékelés → Pénzügyi egészségPro

Istoric

Întrebări frecvente

Cum verific firma GRAUR XRAY SRL după CUI?

Cauți CUI 35388224. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru GRAUR XRAY SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru GRAUR XRAY SRL?

Datele de facturare sunt denumirea GRAUR XRAY SRL, CUI 35388224, nr. Reg. Com. J2016000020263, sediu Municipiul Târgu Mureş, Mureş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are GRAUR XRAY SRL în 2025?

GRAUR XRAY SRL (CUI 35388224) a avut o marjă de profit net de 54,4% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).