Vissza a kereséshez

GRANDCLINIC ALERGO SRL

Aktív

GRANDCLINIC ALERGO SRL este o companie înființată în anul 2015 cu sediul în Municipiul Săcele, Brașov. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 989.853 lei și un profit net de 570.242 lei cu 3 angajați.Automatikusan generált összefoglaló nyilvános ANAF/ONRC adatokból

CUI: 35351810 · Pénzügyi egészség

Helyezés 2025: Brașov #5274CAEN 8622 #1946

Általános információk

NévGRANDCLINIC ALERGO SRL
CUI35351810
CégjegyzékszámJ2015002081081
CímMOCANILOR, 87, Municipiul Săcele, Braşov
Fő CAEN-kód8622
Bejegyzés dátuma22/12/2015
AdóhatóságUnitatea Fiscală Municipală Săcele
JogformaSRL
Tulajdoni formaPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Weboldal

Ez az Ön cége? Igényelje a weboldalát, és szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt!

Igényelje cége weboldalát, szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt, és hivatalos linkkel jelenjen meg Google-keresés helyett.

Weboldal igénylése

Igényléskor ingyen jár

Ellenőrzött jelvényCookie-hozzájárulásANPC (SAL) jelvényAI-láthatósági ellenőrzés
Keresés Google-on
Forrás: ONRC (data.gov.ro) · frissítve 2026. október 21.

Igazgatók és törvényes képviselők

Forrás: ONRC

ÁFA

Nem ÁFA-alany

ONRC-státusz

Funcțiune

Állapot

Aktív adózó

Osztott ÁFA

Nem alkalmaz osztott ÁFA-fizetést

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

990 E RON

vs 813 E RON

≈ 196 E €

Profit net (2025)

570 E RON

vs 455 E RON

≈ 113 E €

Capitaluri proprii (2025)

571 E RON

vs 456 E RON

≈ 113 E €

Angajați (2025)

3
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
989 853
≈ 196 E €
570 242
≈ 113 E €
3
2024
812 937
≈ 163 E €
455 102
≈ 91,5 E €
3
2023
738 438
≈ 149 E €
378 046
≈ 76,4 E €
3
2022
624 175
≈ 127 E €
376 882
≈ 76,4 E €
2
2021
579 551
≈ 118 E €
374 321
≈ 76,1 E €
2
2020
481 582
≈ 99,6 E €
267 420
≈ 55,3 E €
2
2019
401 471
≈ 84,6 E €
197 473
≈ 41,6 E €
2
2018
323 015
≈ 69,4 E €
182 152
≈ 39,1 E €
2
2017
152 753
≈ 33,4 E €
40 814
≈ 8,93 E €
2
2016
62 579
≈ 13,9 E €
9398
≈ 2,09 E €
1

Forrás: ANAF bilanț · frissítve 2026. szeptember 16. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Pénzügyi mutatók 2025

Nettó profitmarzs

57,6%

Sajáttőke-arányos megtérülés (ROE)

99,9%

Likviditási mutató

28,6

Eszközforgási sebesség

1,68

Árbevétel / alkalmazott

330 E RON

Teljes többéves elemzés, Altman Z′, trendek és értékelés → Pénzügyi egészségPro

Istoric

Întrebări frecvente

Cum verific firma GRANDCLINIC ALERGO SRL după CUI?

Cauți CUI 35351810. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru GRANDCLINIC ALERGO SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru GRANDCLINIC ALERGO SRL?

Datele de facturare sunt denumirea GRANDCLINIC ALERGO SRL, CUI 35351810, nr. Reg. Com. J2015002081081, sediu Municipiul Săcele, Braşov.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are GRANDCLINIC ALERGO SRL în 2025?

GRANDCLINIC ALERGO SRL (CUI 35351810) a avut o marjă de profit net de 57,6% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).