ONOSAN PERFECTDENT SRL
ONOSAN PERFECTDENT SRL este o firmă înființată în anul 2015 cu sediul în municipiul Pitești. Compania a înregistrat o cifră de afaceri de 500.214 lei și un profit net de 50.950 lei în anul 2025.Automatikusan generált összefoglaló nyilvános ANAF/ONRC adatokból
CUI: 35211396 · Pénzügyi egészség
Helyezés 2025: Argeș #6715CAEN 8623 #2804
Általános adatok
Ez az Ön cége? Igényelje a weboldalát, és szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt!
Igényelje cége weboldalát, szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt, és hivatalos linkkel jelenjen meg Google-keresés helyett.
Igényléskor ingyen jár
Ügyvezetők és képviselők
Forrás: ONRCÁFA
Nem ÁFA-alany
ONRC-státusz
Funcțiune
Állapot
Aktív adózó
Osztott ÁFA
Nem alkalmaz osztott ÁFA-fizetést
Date Financiare
Cifră afaceri (2025)
500 E RON
≈ 99,3 E €
Profit net (2025)
51 E RON
≈ 10,1 E €
Capitaluri proprii (2025)
96,4 E RON
≈ 19,1 E €
Angajați (2025)
2025
500 E RON
| 2015 | 9,67 E RON | Profit net: 1,24 E RON |
|---|---|---|
| 2016 | 317 E RON | Profit net: 166 E RON |
| 2017 | 335 E RON | Profit net: 103 E RON |
| 2018 | 251 E RON | Profit net: 49,6 E RON |
| 2019 | 305 E RON | Profit net: 107 E RON |
| 2020 | 249 E RON | Profit net: 38,5 E RON |
| 2021 | 265 E RON | Profit net: 62,7 E RON |
| 2022 | 445 E RON | Profit net: 133 E RON |
| 2023 | 622 E RON | Profit net: 202 E RON |
| 2024 | 618 E RON | Profit net: 129 E RON |
| 2025 | 500 E RON | Profit net: 51 E RON |
| An | Cifră afaceri | Profit net | Ang. |
|---|---|---|---|
| 2025 | 500 214 ≈ 99,3 E € | 50 950 ≈ 10,1 E € | 2 |
| 2024 | 617 826 ≈ 124 E € | 128 978 ≈ 25,9 E € | 4 |
| 2023 | 622 291 ≈ 126 E € | 202 230 ≈ 40,9 E € | 5 |
| 2022 | 445 260 ≈ 90,3 E € | 132 912 ≈ 27 E € | 4 |
| 2021 | 264 985 ≈ 53,9 E € | 62 745 ≈ 12,8 E € | 2 |
| 2020 | 248 900 ≈ 51,5 E € | 38 537 ≈ 7,97 E € | 3 |
| 2019 | 305 019 ≈ 64,3 E € | 107 061 ≈ 22,6 E € | 3 |
| 2018 | 251 453 ≈ 54 E € | 49 621 ≈ 10,7 E € | 5 |
| 2017 | 335 369 ≈ 73,4 E € | 102 560 ≈ 22,5 E € | 5 |
| 2016 | 317 262 ≈ 70,6 E € | 166 139 ≈ 37 E € | 3 |
| 2015 | 9670 ≈ 2,18 E € | 1242 ≈ 279 € | 3 |
Forrás: ANAF bilanț · frissítve 2026. szeptember 16. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR
Pénzügyi mutatók 2025
Nettó profitmarzs
10,2%
Sajáttőke-arányos megtérülés (ROE)
52,9%
Likviditási mutató
0,23
Eszközforgási sebesség
2,02
Árbevétel / alkalmazott
250 E RON
Istoric
Vezi și
Crosslinks rapide
Firme similare cu același CAEN
Azonos cím
Közös ügyvezetővel rendelkező cégek
- DANIEL IONESCU BEAUTY CENTER SRL
Közös ügyvezető: IONESCU CRISTINA-IOANA
Întrebări frecvente
Cum verific firma ONOSAN PERFECTDENT SRL după CUI?
Cauți CUI 35211396. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru ONOSAN PERFECTDENT SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.
Care sunt datele de facturare pentru ONOSAN PERFECTDENT SRL?
Datele de facturare sunt denumirea ONOSAN PERFECTDENT SRL, CUI 35211396, nr. Reg. Com. J2015001503034, sediu Municipiul Piteşti, Argeş.
DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?
Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.
Ce marjă de profit net are ONOSAN PERFECTDENT SRL în 2025?
ONOSAN PERFECTDENT SRL (CUI 35211396) a avut o marjă de profit net de 10,2% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).