Vissza a kereséshez

SOCERAM S.A.

AktívÁFA-regisztrált

SOCERAM S.A. este o companie înființată în anul 1991 cu sediul în municipiul Câmpina, Prahova. În anul 2025, compania a înregistrat o cifră de afaceri de 299.269.035 lei și un profit net de -9.348.826 lei.Automatikusan generált összefoglaló nyilvános ANAF/ONRC adatokból

CUI: 346757 · Pénzügyi egészség

Distincții top 104 distincții · surse ONRC + bilanțuri MFP

Helyezés 2025: Románia #976Prahova #29CAEN 2332 #1

Általános információk

NévSOCERAM S.A.
CUI346757
CégjegyzékszámJ2013001948293
CímDRUMUL TABEREI, 46, Municipiul Câmpina, Prahova
Fő CAEN-kód2361
Bejegyzés dátuma12/12/2013
AdóhatóságDirecţia Generală de Administrare a Marilor Contribuabili
JogformaSA
Tulajdoni formaPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Weboldal

Ez az Ön cége? Igényelje a weboldalát, és szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt!

Igényelje cége weboldalát, szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt, és hivatalos linkkel jelenjen meg Google-keresés helyett.

Weboldal igénylése

Igényléskor ingyen jár

Ellenőrzött jelvényCookie-hozzájárulásANPC (SAL) jelvényAI-láthatósági ellenőrzés
Keresés Google-on
Forrás: ONRC (data.gov.ro) · frissítve 2026. szeptember 29.

Igazgatók és törvényes képviselők

Forrás: ONRC
ȘTEFAN ELENAadministrator
ALBU ELENAadministrator
ANDREESCU MARIUSadministrator
CONSTANTIN MARIAreprezentant al persoanei juridice

ÁFA

ÁFA-körbe bejelentkezett

ONRC-státusz

Funcțiune

Állapot

Aktív adózó

Osztott ÁFA

Nem alkalmaz osztott ÁFA-fizetést

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

299 M RON

vs 242 M RON

≈ 59,4 M €

Profit net (2025)

-9,35 M RON

vs 2,55 M RON

≈ -1,86 M €

Capitaluri proprii (2025)

179 M RON

vs 188 M RON

≈ 35,5 M €

Angajați (2025)

418
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
299 269 035
≈ 59,4 M €
-9 348 826
≈ -1,86 M €
418
2024
241 689 284
≈ 48,6 M €
2 554 877
≈ 514 E €
417
2023
294 714 653
≈ 59,6 M €
23 476 123
≈ 4,75 M €
440
2022
355 185 621
≈ 72 M €
46 100 704
≈ 9,35 M €
446
2021
245 876 375
≈ 50 M €
34 040 638
≈ 6,92 M €
445
2020
168 460 333
≈ 34,8 M €
41 821 978
≈ 8,65 M €
371
2019
152 082 454
≈ 32 M €
28 121 424
≈ 5,93 M €
346
2018
118 309 753
≈ 25,4 M €
18 776 879
≈ 4,04 M €
324
2017
118 558 603
≈ 26 M €
11 987 879
≈ 2,62 M €
317
2016
146 834 438
≈ 32,7 M €
-8 393 807
≈ -1,87 M €
301
2015
124 359 729
≈ 28 M €
-11 173 698
≈ -2,51 M €
244
2014
120 861 621
≈ 27,2 M €
-15 449 596
≈ -3,48 M €
188
2013
120 938 642
≈ 27,4 M €
-15 362 996
≈ -3,48 M €
207
2012
101 498 232
≈ 22,8 M €
-20 119 467
≈ -4,52 M €
210

Forrás: ANAF bilanț · frissítve 2026. szeptember 16. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Pénzügyi mutatók 2025

Nettó profitmarzs

-3,1%

Sajáttőke-arányos megtérülés (ROE)

-5,2%

Likviditási mutató

0,28

Eszközforgási sebesség

0,61

Árbevétel / alkalmazott

716 E RON

Teljes többéves elemzés, Altman Z′, trendek és értékelés → Pénzügyi egészségPro

Istoric

ÁFA-időszakok

EttőlEddigRészletek
1993-07-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma SOCERAM S.A. după CUI?

Cauți CUI 346757. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru SOCERAM S.A.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru SOCERAM S.A.?

Datele de facturare sunt denumirea SOCERAM S.A., CUI 346757, nr. Reg. Com. J2013001948293, sediu Municipiul Câmpina, Prahova.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are SOCERAM S.A. în 2025?

SOCERAM S.A. (CUI 346757) a avut o marjă de profit net de -3,1% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).