Vissza a kereséshez

MODANI CIMENT S.R.L.

AktívÁFA-regisztrált

MODANI CIMENT S.R.L. este o companie înființată în anul 2014 cu sediul în Sat Cizer, Comuna Cizer, Sălaj. Activitatea principală este transporturile rutiere de mărfuri, având un număr de 2 angajați în anul 2025.Automatikusan generált összefoglaló nyilvános ANAF/ONRC adatokból

CUI: 33580494 · Pénzügyi egészség

Helyezés 2025: Sălaj #1817CAEN 4941 #12567

Általános információk

NévMODANI CIMENT S.R.L.
CUI33580494
CégjegyzékszámJ2014000329319
CímCIZER, 834, Sat Cizer, Comuna Cizer, Sălaj
Fő CAEN-kód4941
Bejegyzés dátuma15/09/2014
AdóhatóságAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Sălaj
JogformaSRL
Tulajdoni formaPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Weboldal

Ez az Ön cége? Igényelje a weboldalát, és szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt!

Igényelje cége weboldalát, szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt, és hivatalos linkkel jelenjen meg Google-keresés helyett.

Weboldal igénylése

Igényléskor ingyen jár

Ellenőrzött jelvényCookie-hozzájárulásANPC (SAL) jelvényAI-láthatósági ellenőrzés
Keresés Google-on
Forrás: ONRC (data.gov.ro) · frissítve 2026. szeptember 29.

Igazgatók és törvényes képviselők

Forrás: ONRC

ÁFA

ÁFA-körbe bejelentkezett

ONRC-státusz

Funcțiune

Állapot

Aktív adózó

Osztott ÁFA

Nem alkalmaz osztott ÁFA-fizetést

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

684 E RON

vs 728 E RON

≈ 136 E €

Profit net (2025)

145 E RON

vs 122 E RON

≈ 28,9 E €

Capitaluri proprii (2025)

146 E RON

vs 289 E RON

≈ 28,9 E €

Angajați (2025)

2
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
684 400
≈ 136 E €
145 419
≈ 28,9 E €
2
2024
728 310
≈ 146 E €
122 440
≈ 24,6 E €
2
2023
698 555
≈ 141 E €
152 458
≈ 30,8 E €
2
2022
732 900
≈ 149 E €
189 158
≈ 38,4 E €
2
2021
620 690
≈ 126 E €
166 146
≈ 33,8 E €
2
2020
504 992
≈ 104 E €
151 991
≈ 31,4 E €
2
2019
330 059
≈ 69,6 E €
103 765
≈ 21,9 E €
1
2018
302 176
≈ 64,9 E €
26 498
≈ 5,69 E €
2
2017
232 252
≈ 50,8 E €
20 942
≈ 4,58 E €
2
2016
202 447
≈ 45,1 E €
9100
≈ 2,03 E €
2
2015
348 038
≈ 78,3 E €
36 130
≈ 8,13 E €
2
2014
25 224
≈ 5,68 E €
-15 993
≈ -3,6 E €
1

Forrás: ANAF bilanț · frissítve 2026. szeptember 16. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Pénzügyi mutatók 2025

Nettó profitmarzs

21,2%

Sajáttőke-arányos megtérülés (ROE)

99,8%

Likviditási mutató

1,33

Eszközforgási sebesség

1,42

Árbevétel / alkalmazott

342 E RON

Teljes többéves elemzés, Altman Z′, trendek és értékelés → Pénzügyi egészségPro

Istoric

ÁFA-időszakok

EttőlEddigRészletek
2014-09-22—

Întrebări frecvente

Cum verific firma MODANI CIMENT S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 33580494. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru MODANI CIMENT S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru MODANI CIMENT S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea MODANI CIMENT S.R.L., CUI 33580494, nr. Reg. Com. J2014000329319, sediu Sat Cizer, Comuna Cizer, Sălaj.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are MODANI CIMENT S.R.L. în 2025?

MODANI CIMENT S.R.L. (CUI 33580494) a avut o marjă de profit net de 21,2% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).