Vissza a kereséshez

SEMAL CONTRUST S.R.L.

AktívÁFA-regisztrált

SEMAL CONTRUST S.R.L. este o firmă înființată în anul 2014 cu sediul în municipiul Deva, județul Hunedoara. În anul 2025, compania a înregistrat o cifră de afaceri de 4.408.152 lei și un profit net de 1.607.591 lei cu 7 angajați.Automatikusan generált összefoglaló nyilvános ANAF/ONRC adatokból

CUI: 33220932 · Pénzügyi egészség

Helyezés 2025: Hunedoara #562CAEN 4100 #1380

Általános információk

NévSEMAL CONTRUST S.R.L.
CUI33220932
CégjegyzékszámJ2014000483208
CímIOSIF VULCAN, 148, Municipiul Deva, Hunedoara
Fő CAEN-kód4100
Bejegyzés dátuma29/05/2014
AdóhatóságAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Hunedoara
JogformaSRL
Tulajdoni formaPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Weboldal

Ez az Ön cége? Igényelje a weboldalát, és szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt!

Igényelje cége weboldalát, szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt, és hivatalos linkkel jelenjen meg Google-keresés helyett.

Weboldal igénylése

Igényléskor ingyen jár

Ellenőrzött jelvényCookie-hozzájárulásANPC (SAL) jelvényAI-láthatósági ellenőrzés
Keresés Google-on
Forrás: ONRC (data.gov.ro) · frissítve 2026. október 21.

Igazgatók és törvényes képviselők

Forrás: ONRC
HIDIŞAN RAISAadministrator

ÁFA

ÁFA-körbe bejelentkezett

ONRC-státusz

Funcțiune

Állapot

Aktív adózó

Osztott ÁFA

Nem alkalmaz osztott ÁFA-fizetést

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

4,41 M RON

vs 1,93 M RON

≈ 875 E €

Profit net (2025)

1,61 M RON

vs 566 E RON

≈ 319 E €

Capitaluri proprii (2025)

1,61 M RON

vs 1,38 M RON

≈ 319 E €

Angajați (2025)

7
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
4 408 152
≈ 875 E €
1 607 591
≈ 319 E €
7
2024
1 925 840
≈ 387 E €
566 001
≈ 114 E €
9
2023
3 880 310
≈ 784 E €
1 564 382
≈ 316 E €
9
2022
2 859 110
≈ 580 E €
1 406 635
≈ 285 E €
9
2021
2 110 146
≈ 429 E €
968 464
≈ 197 E €
5
2020
3 334 159
≈ 689 E €
1 739 023
≈ 360 E €
14
2019
1 661 081
≈ 350 E €
659 577
≈ 139 E €
10
2018
73 918
≈ 15,9 E €
-23 956
≈ -5,15 E €
5
2017
0
≈ 0 €
-2390
≈ -523 €
0
2016
48 674
≈ 10,8 E €
26 640
≈ 5,93 E €
0
2015
1 391 270
≈ 313 E €
507 049
≈ 114 E €
7
2014
274 401
≈ 61,7 E €
74 072
≈ 16,7 E €
6

Forrás: ANAF bilanț · frissítve 2026. szeptember 16. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Pénzügyi mutatók 2025

Nettó profitmarzs

36,5%

Sajáttőke-arányos megtérülés (ROE)

100%

Likviditási mutató

1,9

Eszközforgási sebesség

1,34

Árbevétel / alkalmazott

630 E RON

Teljes többéves elemzés, Altman Z′, trendek és értékelés → Pénzügyi egészségPro

Istoric

ÁFA-időszakok

EttőlEddigRészletek
2018-03-26—
2014-11-172016-07-31Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata din oficiu, potrivit dispozitiilor Art.316 alin.(11) lit.d) din Legea nr.227/2015 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare

Întrebări frecvente

Cum verific firma SEMAL CONTRUST S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 33220932. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru SEMAL CONTRUST S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru SEMAL CONTRUST S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea SEMAL CONTRUST S.R.L., CUI 33220932, nr. Reg. Com. J2014000483208, sediu Municipiul Deva, Hunedoara.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are SEMAL CONTRUST S.R.L. în 2025?

SEMAL CONTRUST S.R.L. (CUI 33220932) a avut o marjă de profit net de 36,5% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).