Vissza a kereséshez

CARMEN CLASS S.R.L.

Aktív

CARMEN CLASS S.R.L. este o companie înființată în anul 2014 cu sediul în municipiul Deva, județul Hunedoara. Activitatea principală este comerțul cu amănuntul al articolelor de fierărie, al materialelor de construcții, al articolelor din sticlă și al celor pentru vopsit.Automatikusan generált összefoglaló nyilvános ANAF/ONRC adatokból

CUI: 32778800 · Pénzügyi egészség

Helyezés 2025: Hunedoara #9007CAEN 4752 #2267

Általános információk

NévCARMEN CLASS S.R.L.
CUI32778800
CégjegyzékszámJ2014000131208
CímMIHAI EMINESCU, Municipiul Deva, Hunedoara
Fő CAEN-kód4752
Engedélyezett CAEN-kódok471947524778
Bejegyzés dátuma12/02/2014
AdóhatóságAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Hunedoara
JogformaSRL
Tulajdoni formaPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Weboldal

Ez az Ön cége? Igényelje a weboldalát, és szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt!

Igényelje cége weboldalát, szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt, és hivatalos linkkel jelenjen meg Google-keresés helyett.

Weboldal igénylése

Igényléskor ingyen jár

Ellenőrzött jelvényCookie-hozzájárulásANPC (SAL) jelvényAI-láthatósági ellenőrzés
Keresés Google-on
Forrás: ONRC (data.gov.ro) · frissítve 2026. október 21.

Igazgatók és törvényes képviselők

Forrás: ONRC
IONESCU CARMENadministrator

ÁFA

Nem ÁFA-alany

ONRC-státusz

Funcțiune

Állapot

Aktív adózó

Osztott ÁFA

Nem alkalmaz osztott ÁFA-fizetést

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

34,2 E RON

vs 30,9 E RON

≈ 6,79 E €

Profit net (2025)

8,5 E RON

vs 302 RON

≈ 1,69 E €

Capitaluri proprii (2025)

49,4 E RON

vs 40,9 E RON

≈ 9,8 E €

Angajați (2025)

0
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
34 210
≈ 6,79 E €
8498
≈ 1,69 E €
0
2024
30 879
≈ 6,21 E €
302
≈ 60,7 €
0
2023
29 520
≈ 5,97 E €
7084
≈ 1,43 E €
0
2022
36 765
≈ 7,46 E €
-2035
≈ -413 €
1
2021
41 817
≈ 8,5 E €
7043
≈ 1,43 E €
1
2020
37 367
≈ 7,73 E €
11 385
≈ 2,35 E €
—
2019
44 311
≈ 9,34 E €
9515
≈ 2,01 E €
0
2018
36 002
≈ 7,74 E €
1930
≈ 415 €
1
2017
59 562
≈ 13 E €
1267
≈ 277 €
1
2016
50 460
≈ 11,2 E €
3382
≈ 753 €
1
2015
42 311
≈ 9,52 E €
3630
≈ 817 €
0
2014
21 094
≈ 4,75 E €
-2850
≈ -641 €
—

Forrás: ANAF bilanț · frissítve 2026. szeptember 16. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Pénzügyi mutatók 2025

Nettó profitmarzs

24,8%

Sajáttőke-arányos megtérülés (ROE)

17,2%

Likviditási mutató

4,57

Eszközforgási sebesség

0,55

Árbevétel / alkalmazott

—

Teljes többéves elemzés, Altman Z′, trendek és értékelés → Pénzügyi egészségPro

Istoric

ÁFA-időszakok

EttőlEddigRészletek
2014-02-272024-01-23Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata la cererea persoanei impozabile, potrivit dispozitiilor din Legea nr.227/2015 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare

Întrebări frecvente

Cum verific firma CARMEN CLASS S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 32778800. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru CARMEN CLASS S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru CARMEN CLASS S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea CARMEN CLASS S.R.L., CUI 32778800, nr. Reg. Com. J2014000131208, sediu Municipiul Deva, Hunedoara.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are CARMEN CLASS S.R.L. în 2025?

CARMEN CLASS S.R.L. (CUI 32778800) a avut o marjă de profit net de 24,8% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).